Szybkie pranie

Szybkie pranie

W codziennym życiu zdarza się wiele nieprzewidzianych sytuacji, w których nagle niezbędne jest szybkie pranie. Ktoś właśnie zabrudził obrus, tuż przed uroczystym, rodzinnym obiadem? Sukienka, którą chciałabyś włożyć na wieczorne spotkanie wymagałaby odświeżenia?

Z nową pralką PTDE-3246 BIO marki Mastercook, wyposażoną w innowacyjny program Opti A39 min i funkcję skrócenia czasu trwania cyklu, czyste rzeczy możesz mieć zawsze kiedy potrzebujesz.

Nowy model ładowany od góry PTDE-3246 BIO, o pojemności 6 kg, to połączenie rozwiązań pozwalających na ekonomiczne pranie, z funkcjami zapewniającymi oszczędność czasu. Nowatorski program Opti A39 min obejmuje pełen cykl prania, ze wszystkimi jego standardowymi etapami i gwarantuje perfekcyjnie czyste tkaniny w ciągu zaledwie 39 minut, w temperaturze 40°C, przy minimalnym zużyciu wody i energii. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w funkcję Opti Time, pozwalającą na automatyczne redukowanie czasu trwania programów, nawet o 50%, w oparciu o ilość i rodzaj tkanin.

Pralka posiada ponadto nowoczesny pojemnik na detergent, pokryty specjalną powłoką antybakteryjną Biocare, zapobiegającą powstawaniu pleśni i nieprzyjemnego zapachu. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą dotykowego panelu, a programowanie pralki ułatwia funkcja Memo Active, zapamiętująca najczęściej używane programy. Model PTDE-3246 BIO wyróżnia najwyższa klasa energetyczna A+++, która pozwala zmniejszyć zużycie prądu i zaoszczędzić na rachunkach za energię.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Mastercook

Polecamy Ci również

Zobacz także