System montażu kabin

0
System montażu kabin

Na rynku pojawił się nowy system montażu kabin i parawanów nawannowych. Nowoczesna technologia zastępuje skomplikowany i czasochłonny montaż przy użyciu wielu śrub. To nowość firmy Aquaform.

FIXPRO to pomysłowy i sprawdzony system montażu kabin, umożliwiający proste i błyskawiczne zamocowanie produktu bez nadmiaru śrub i wkrętów. To nowoczesne rozwiązanie jest nie tylko wygodne i precyzyjne, ale również bardzo trwałe. Obecnie w ofercie znajdują się: 2 modele kabin Solitare i kabina Soul, oraz 1 model parawanu nawannowego Horizon, w których zastosowano profil szybkiego montażu FIXPRO.

system montażu kabinparawan nawannowy zamontowany nowoczesną techniką FIXPRO

Dzięki nowoczesnej technologii FIXPRO zamocowanie kabiny prysznicowej, czy oryginalnego parawanu nawannowego jest tak proste, że z powodzeniem poradzi sobie z nim nawet niezbyt doświadczony majsterkowicz - mówi Anna Grodzka z firmy Aquaform. Jestem przekonana, że w najbliższym czasie ten innowacyjny system całkowicie zrewolucjonizuje dotychczasowe techniki montażu, wyznaczając przy tym zupełnie nowe standardy w produkcji funkcjonalnych rozwiązań łazienkowych.

Łatwy i szybki montaż

Dzięki FIXPRO kabina lub parawan nie ma widocznych, nieestetycznych wkrętów od wewnątrz, a co za tym idzie nie osadza się w tych miejscach kamień.

instrukcja montażu kabiny z systemem FIXPRO (krok 1)instrukcja montażu kabiny z systemem FIXPRO (krok 2)instrukcja montażu kabiny z systemem FIXPRO (krok 3)

Całkowity, poprawnie przeprowadzony montaż kabiny prysznicowej lub parawanu, w którym wykorzystano system FIXPRO nie trwa dłużej niż 30 minut.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Aquaform

Polecamy Ci również

Zobacz także