Sypialnia z łazienką - odrobina luksusu na codzień

Sypialnia z łazienką - odrobina luksusu na codzień

Sypialnia z łazienką to pewien luksus, na który nie zawsze możemy sobie pozwolić. Jednak jeśli mamy taką możliwość, warto się na nią zdecydować – nie tylko usprawni nam poranne przygotowania, ale także stworzy miejsce, gdzie będziemy mogli się zrelaksować po długim i ciężkim dniu.

aranżacja łazienki przy sypialni

Jeśli już wybraliśmy właśnie to rozwiązanie, trzeba się zastanowić, jak taka łazienka powinna wyglądać. Podstawowym kryterium powinna być przede wszystkim wygoda. Zadbajmy więc, aby znalazły się tam wszystkie akcesoria, których będziemy potrzebować. Jeśli łazienka będzie służyć parze warto rozważyć montaż podwójnej umywalki – pozwoli to uniknąć zatorów o

łazienka w jasych barwach
poranku. Nie mniej ważna jest decyzja - wanna czy prysznic. Jeśli możemy sobie na to pozwolić zamontujmy obydwa te urządzenia: kabina prysznicowa pozwoli na szybką kąpiel, gdy brak już czasu, zaś wanna da nam możliwość spędzenia wieczoru relaksując się i odprężając.

Ważną częścią pomieszczenia będzie także lustro i jego okolice. To właśnie przy nim spędzamy sporo czasu, trzeba więc zaaranżować tę przestrzeń tak, aby była jak najbardziej ergonomiczna, oraz aby łatwo dawało się w niej utrzymać porządek.

Im większa powierzchnia do wykorzystania, na tym więcej można sobie pozwolić. Obecnie można spotkać w łazienkach kominki, sauny, telewizory plazmowe – możliwości są szerokie, wszystko zależy od budżetu, którym dysponujemy. Jednak, wbrew pozorom, nie musi być on bardzo duży, aby pozwolić sobie na sypialnię z łazienką.

łazienka z motywem kamiennym
łazienka w brązach
aranżacja łazienki przy sypialni
podwójna umywalka
aranżacja łazienki
designerski projekt łazienki
pomysł na projekt łazienki
klasyczny design łazienki
nowoczesna łazienka
łazienka w czerni i bieli
prosty design łazienki
łazienka przy sypialni
aranżacja łazienki
pomysł na łazienkę przy sypialni
przykład aranżacji łazienki
łazienka otwarta na ogród
połączenie wanny i prysznica
łazienka w bieli
przeszklona łazienka
łazienka w tradycyjnym stylu
minimalistyczna łazienka
ciekawa aranżacja łazienki
Oceń artykuł
4,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Magdalena Kolwaga

Źródło: designswan.com

Polecamy Ci również

Zobacz także