Stylowe baterie

Stylowe baterie

Estetyka łazienki i jej wygoda w dużym stopniu zależą od wyboru armatury i akcesoriów łazienkowych.

Wygląd baterii powinien współgrać z aranżacją całego pomieszczenia. Odpowiednie produkty do łazienki znajdą zarówno miłośnicy bogatych, jak i oszczędnych w formie elementów wyposażenia.

Stylowe baterie - zdjęcie 1 Stylowe baterie - zdjęcie 2 Stylowe baterie - zdjęcie 3

Stylowy przepych
Zwolennicy zdobionych detali mogą wybrać armaturę z rodziny baterii Jantar. To wyjątkowa seria
z wbudowanym w  uchwyt bursztynem z Morza Bałtyckiego oraz zdobieniami z 24 karatowego złota. Kolekcja Jantar łączy w sobie sztukę jubilerską i użytkową, dlatego efektownie prezentuje się we wnętrzach. W serii dostępne są baterie wannowe, umywalkowo-zlewozmywakowe, natryskowe oraz bidetowe.

Osobom, które zwracają uwagę na szczegóły i cenią wyszukane wzornictwo Grupa Armatura oferuje limitowaną serię baterii jednouchwytowych Cyrkon Decorum. Charakteryzują się one cylindryczną formą, łagodną linią wylewki oraz wyrazistymi krawędziami uchwytu. Uchwyt armatury zdobi piękny, florystyczny ornament, dzięki któremu bateria będzie stanowić oryginalny akcent w naszej łazience.

We wnętrzach urządzonych w klasycznym stylu efektownie będą prezentować się baterie dwuuchwytowe z serii Retro i Retro Classic, które nawiązują charakterem do bogatego wzornictwa lat 30. ubiegłego stulecia. Modele z tych kolekcji wyróżniają detale z białej porcelany oraz opływowa linia uchwytów, wylewki i rączki prysznicowej. Armatura Retro i Retro Classic nadadzą kuchni i łazience niepowtarzalnego klimatu.

Prostota i haStylowe baterie - zdjęcie 4rmonia
Nie każdy lubi bogato urządzone wnętrza. Osoby, które preferują aranżacje minimalistyczne, mogą wybrać z oferty Grypy Armatura baterie Brylant. Dopełnieniem ich eleganckiego wyglądu są ekskluzywne zawory kątowe, kwadratowe rozety oraz spusty typu klik-klak.

W podobnych aranżacjach sprawdzą się również baterie jednouchwytowe Lazuryt, charakteryzujące się odważnym designem. Wyróżniają się one masywnym kształtem oraz opływową linią korpusu. Docenią je z pewnością zwolennicy minimalistycznego wzornictwa w kuchni i łazience. Do serii Lazuryt rekomendowany jest natrysk przesuwny Iris, którego kształt przypomina walec.

Armatura to drobny, lecz znaczący element wystroju łazienki. Dokonując jej wyboru, powinniśmy mieć na uwadze charakter całego wnętrza, gdyż źle dobrana bateria może zepsuć nawet najlepsze pomysły aranżacyjne.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Grupa Armatura

Polecamy Ci również

Zobacz także