Stelaże podtynkowe najnowszej generacji

15
Stelaże podtynkowe najnowszej generacji

W ofercie Sanitec KOŁO pojawiły się łazienkowe stelaże podtynkowe najnowszej generacji.

stelaże podtynkowe

Stelaże łazienkowe Technic i system Smart Fresh są przede wszystkim łatwe w montażu
i użytkowaniu. Instalację stelaży można przeprowadzić samodzielnie, wystarczy stosować się
do wskazówek zawartych w instrukcji. To proste, bo w opakowaniu umieszczono kompletny zestaw montażowy.

wc kompakt

Podstawowym ułatwieniem jest zastosowana technologia produkcji. Stelaż w dużym stopniu składany jest już w fabryce, ze szczególnym naciskiem na czasochłonne i podatne na błędy instalacyjne elementy, jak wsporniki ścienne czy rura odpływowa. Samodzielni monterzy docenią również obecność tunelu serwisowego, który upraszcza założenie przycisku spłukującego i jednocześnie stanowi zabezpieczenie przed niepożądanymi obiektami w przestrzeni między nim, a ścianką.
Na bazie wieloletnich doświadczeń KOŁO zadbało
o wyeliminowanie kłopotów, które zwykle napotykają instalatorzy. Przyłącza wyposażono
w wygodne zaślepki, które chronią produkt przed zanieczyszczeniami oraz ułatwiają zaznaczenie miejsca pod otwory. Kolano odpływowe posiada natomiast dodatkową regulację ustawienia rury odpływowej, co znacznie zwiększa swobodę montażu i pozwala na niestandardowe ustawienie głębokości zabudowy. Z kolei ruchome łapy stelaża umożliwiają jego montaż również w narożniku. Wreszcie, stelaż wyposażony jest w tzw. „hamulce wysokości”, dzięki którym instalacja może odbyć się siłami tylko jednej osoby. Zakres regulacji wysokości to 200 mm.

instalacja podtynkowamontażspłuczka

Dodatkowym atutem serii Technic jest wprowadzenie technologii smart fresh, czyli innowacyjnego systemu odświeżającego. Rozwiązanie opiera się na stosowaniu specjalnych wkładów, które w prosty sposób umieszczamy w aplikaturze pod pokrywą przycisku. Użytkowanie jest wyjątkowo proste i wygodne. Starczający na około 80 spłukań wkład umieszczamy w wysuwanym aplikatorze, zamykamy i… gotowe. Oczywiście to nie koniec udogodnień. Dzięki specjalnemu wężowi w zaworze spustowym, środek chemiczny ma kontakt z wodą jedynie przy spłukiwaniu. Dzięki temu klient nie musi przejmować się ryzykiem uszkodzenia podatnych na działanie środków czystości uszczelek.
Stelaże Technic są dostępne w zestawie ze wszystkimi miskami wiszącymi KOŁO, zaś oferowane
w różnych kolorach przyciski spłukujące zaprojektowano w trzech nowych, eleganckich wzorach. Stelaże występują również w wersjach do bidetu, umywalki oraz pisuaru. Dzięki dopracowanej konstrukcji i nadzwyczajnej wytrzymałości, produkty z serii Technic objęto gwarancją na 10 lat.Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Sanitec Koło

Polecamy Ci również

Zobacz także