Sprzęt do stylizacji włosów

Sprzęt do stylizacji włosów

suszarka do włosówPrzetestowane przez najlepszych stylistów - suszarka do włosów i prostownica - profesjonalny sprzęt do użytku domowego.

Dlaczego tak trudno ułożyć fryzurę? To pytanie zadają sobie codziennie miliony kobiet na całym świecie. Co sprawia, że zaraz po wyjściu od fryzjera włosy wyglądają idealnie, a już następnego ranka tak trudno je uczesać? Fryzura nie jest ani tak puszysta ani tak błyszcząca, a każdy włos układa się w inną stronę. Oprócz umiejętności naszego fryzjera niebagatelną rolę odgrywa sprzęt fryzjerski: suszarka, lokówka czy prostownica. Przy użyciu najnowszego, profesjonalnego sprzętu do stylizacji włosów marki Bosch, idealną fryzurą możesz cieszyć się każdego dnia. Efekt lśniących włosów (sleek-look) osiągniesz równie łatwo, co modną fryzurę. Bujne loki czy gładkie uczesanie z przedziałkiem? Każdego ranka we własnym domu, przy pomocy najnowszego zestawu do stylizacji włosów Bosch Salon Professional przygotujesz każdą fryzurę.

W skład linii Salon Professional wchodzą trzy urządzenia: suszarka, prostownica oraz lokówka.

prostownica do włosówDoskonałe właściwości użytkowe suszarek z linii Salon Professional zapewniają zastosowane w niej profesjonalne rozwiązania techniczne, między innymi trwały i bardzo cichy silnik o mocy 2000 W. Regulowany strumień powietrza i temperatury w połączeniu z wyjątkowo wąskim koncentratorem dyszy do modelowania umożliwia niezwykle precyzyjną stylizację. Jonizator zapobiega elektryzowaniu się włosów, a ponadto sprawia, że stają się one bardziej miękkie i łatwiej się rozczesują. Miliony ujemnych jonów działa dobroczynnie na strukturę włosa, łuski włosa zamykają się, co gwarantuje piękny połysk. Uzupełnieniem profesjonalnego wyposażenia jest dyfuzor zwiększający objętość włosów, podnoszący je u nasady i umożliwiający modelowanie luźnych loków. Komfortową obsługę suszarki ułatwia kabel o długości aż 3 metrów. Obudowa pokryta jest miękkim, antypoślizgowym materiałem, który sprawia, że suszarkę można wygodnie i stabilnie trzymać w dłoni nawet przez dłuższy czas. Za elegancki i funkcjonalny wygląd suszarka otrzymała nagrodę reddot international design.

Olśniewający połysk włosów - naturalnie kręconych lub loków - zapewnia prostownica Salon Professional. Niezwykle gładkie, pokryte ceramiczną powłoką płytki grzejne Cera Care w maksymalnym stopniu chronią włosy. Funkcja podwójnej jonizacji nie tylko chroni włosy, lecz zapewnia także uzyskanie efektu miękkości i połysku. Sześć poziomów temperatury w zakresie od 100 do 200°C pozwala każdej użytkowniczce na dopasowanie temperatury urządzenia do rodzaju włosów. Wybraną temperaturę sygnalizuje wskaźnik LED. Ergonomiczna konstrukcja urządzenia gwarantuje ochronę palców przed poparzeniem.

Suszarka i prostownica z linii Salon Professional zostały przetestowane przez zawodowych fryzjerów i posiadają rekomendację stylistów - Beaty Berendowicz i Sławka Kublina, założycieli największej w Polsce Akademii Fryzjerskiej. Posługując się urządzeniami z nowej linii, szybko i bez trudu ułożysz idealną fryzurę. Efekt „wprost od fryzjera” gwarantowany.

Oceń artykuł
3,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także