Salon kąpielowy - brązowa aranżacja

0
Salon kąpielowy - brązowa aranżacja

salon kąpielowyOrzechy, migdały, mleko kokosowe, pistacje - już samo brzmienie tych słów pobudza apetyt. To dlatego wysmakowane łazienki bazują na ciepłych, kojących brązach, dzięki którym zwyczajna kąpiel zamienia się w zmysłowy rytuał.

Niczym tabliczka mlecznej czekolady z orzechami, aranżacja salonu kąpielowego
w odcieniach naturalnych brązów sprzyja relaksowi. Styl wellness, który stawia na kolory ziemi, staje się coraz modniejszy. W takim wnętrzu łatwo zachować przyjemne wspomnienie lata, aromatycznych przysmaków i złocistej opalenizny.

salon kąpielowy aranżacjedekoracja łazienki

Kolekcja płytek ceramicznych Liguria utrzymana jest w apetycznej tonacji orzechowego drewna, kory cynamonowej i migdałów. W skład kolekcji wchodzą ciemniejsze płytki ceramiczne Liguria Marrone o trawertynowym, głęboko orzechowym deseniu oraz jasne, migdałowo-kremowe Liguria Chiaro. Oba odcienie płytek są dostępne w tradycyjnym, kwadratowym kształcie 30x30 cm (terakota) oraz w prostokątnej wersji 60x30 cm (glazura).

Jaka wanna?

standardowa
wynik głosowania
30,8%
narożna
wynik głosowania
31,5%
asymetryczna
wynik głosowania
16%
z hydromasażem
wynik głosowania
21,7%

Ilość oddanych głosów: 3271


Oferowane są dodatkowo modele z dekorem. Do dyspozycji są jasne, żywiczne dekoracje we wzorze rozetkowym i muszelkowym oraz ciemniejsze, szklane, przypominające deseniem drobny żwirek w kontrastowej kolorystyce korkowej.

brązowa łazienkaDuża przestrzeń salonu kąpielowego (bo
o salonie możemy już mówić w przypadku pomieszczenia o powierzchni ok.10 m²) pozwala na rozmach w aranżowaniu układów płytek
i akcentów. Natomiast podział łazienki na poszczególne strefy funkcjonalne (takie jak strefa higieniczna, kąpielowa i relaksacyjna) łatwo podkreślić, stosując w każdej odmienne, korespondujące ze sobą wzory i odcienie. Płytki ceramiczne Liguria nadają się do aranżacji opartej na zestawieniu powierzchni jasnej
i ciemnej (np. strefa wanny i prysznica wyłożona jasnym Chiaro, natomiast strefa lustra i umywalki - ciemniejszym, pełnym brązem Marrone).

Na tle płytek Liguria doskonale prezentują się meble z ciemnych, egzotycznych gatunków drewna oraz białe urządzenia sanitarne o prostych kształtach. Kolorystykę taką ciekawie przełamują zaś dodatki w odcieniach czerwieni, pomarańczy i bordo. Bardzo ważnym elementem salonu kąpielowego będzie prosta i elegancka wanna. Należy pamiętać, że tak przemyślaną przestrzeń odróżnia od zwykłej łazienki także brak widocznych urządzeń AGD (najpotrzebniejsze sprzęty można sprytnie zabudować) oraz umiar
w doborze i ekspozycji dodatków.

łazienka inspiracjesalon kąpielowy - brązowa aranżacja
Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Ceramstic

Polecamy Ci również

Zobacz także