Przyciski spłukujące do stelaży podtynkowych

Przyciski spłukujące do stelaży podtynkowych

Stelaże podtynkowe pozwala na niezwykle estetyczną aranżację łazienki. Ich nieodłącznym elementem są przyciski spłukujące.

Przyciski spłukujące instalowane są na zewnątrz stelaża podtynkowego, dlatego tak ważna jest ich estetyka i dopasowanie do charakteru łazienki. Ich kolor i rodzaj wykończenia można dopasować do wyglądu armatury łazienkowej, czy płytek ceramicznych. W ofercie firmy Koło są proponowane cztery kolory przycisków spłukujących – biały, chrom, chrom matowy oraz czarny satynowy.

przycisk spłukujący do stelaża podtynkowegoprzycisk spłukujący

Przyciski te są wyposażone w dwa klawisze, umożliwiające dozowanie ilości wody do spłukiwania (3 lub 6 litry), co wpływa na jej ekonomiczne wykorzystanie. Dodatkowo, niektóre przyciski spłukujące, stosowane w stelażach podtynkowych TECHNIC, mogą mieć opcję Smart Fresh. Pozwala to na zastosowanie specjalnych wkładów, które zapewniają czystość i świeżość w misce ustępowej (także pod jej obrzeżem). Wkład odświeżający jest umieszczany pod przyciskiem, a w czasie spłukiwania jest obmywany wodą, co uwalnia z niego anionowe i amfoteryczne środki powierzchniowo aktywne, które pomagają w utrzymaniu czystości miski ustępowej oraz zapewniają przyjemny zapach w łazience.

przycisk spłukujący czarnyprzycisk spłukujący biały

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Koło

Polecamy Ci również

Zobacz także