Prysznic wbudowany w wannę

Prysznic wbudowany w wannę

prysznic wbudowany w wannęKąpiel w wannie i przyjemny masaż pod prysznicem po ciężkim dniu pracy to podstawa. Prezentujemy nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu  w zintegrowany sposób możemy sterować tymi parametrami.

Ciekawym rozwiązaniem filmy Kaldewei jest nowoczesny element wyposażenia wanny - zestaw elektronicznej armatury. Wzór został opracowany przez niemieckie biuro projektowe Phoenix Design. Elektroniczny panel steruje w zintegrowany sposób zamykaniem i otwieraniem odpływu, funkcją napełniania wanny, a także włączania prysznica. Całość wyposażona jest w mocowaną w rancie słuchawkę prysznicową z chowanym wężem lub, w przypadku wanien z obudową wolnostojącą, w wąż ze słuchawką mocowaną przy obudowie.

elektroniczny panel dotykowyCiepło pod kontrolą

Dotykowy panel służy do regulacji temperatury w wannie. Strumień wody ma zaprogramowaną wysokość temperatury do  43°C (jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, choć w szczególnych warunkach można ją podwyższyć do 50°C). a w trakcie napełniania wanny można płynnie regulować temperaturę wody z dokładnością do 0,5°C. Regulacja dotyczy także intensywności strumienia wody, która wpływa do wanny. Nowy system armatury Kaldewei Comfort Select pozwala też na pełną regulację intensywności strumienia wody wpływającej do wanny.

Prysznic w zasięgu ręki

Dodatkowo firma zaprezentowała prysznic wbudowany w wannę, który jest elektronicznie sterowany. Wąż od prysznica może być chowany lub zamocowany z boku wanny. 

Harmonia funkcjonalności i estetyki

Kaldewei wprowadza elektronicznie sterowaną armaturę. Jej wygląd i funkcjonalność są idealnym uzupełnieniem wanien z linii  Avantgarde oraz Ambiente. Łatwy montaż sprawiam że armatura może być zastosowana do wszystkich produktów tego producenta.

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: KALDEWEI

Polecamy Ci również

Zobacz także