Pralka ładowana od góry

Pralka ładowana od góry

pralka ładowana od góryPralki ładowane od góry z serii Green Generation, charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą oraz wysoką energooszczędnością.

Pralki ładowane od góry to idealne, energooszczędne rozwiązanie dla małych pomieszczeń. Pralki Whirlpool ładowane od góry oferują większą pojemność bębna - aż 6 kg i tylko 40 cm szerokości. Cechy te sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie sprawdzające się wszędzie tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Duże drzwi ułatwiają wkładanie i wyjmowanie prania bez konieczności schylania się.
W pralkach zastosowano technologię 6-ty Zmysł oraz szereg innych innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu osiągnęły klasę energetyczną A+++. To o 30% mniejsze zużycie energii niż w przypadku klasy A. Przy praniu w programie mieszanym daje to oszczędność do 70% energii, a przy programach do kolorów ciemnych i jasnych – do 85%.
Dzięki technologii Direct Drive nowa pralka ładowana od góry Whirlpool ZEN jest jedną z najcichszych pralek ładowanych od góry dostępnych na rynku. Oferuje wysoką wydajność przy zachowaniu prawie kompletnej ciszy, dzięki czemu można z niej korzystać bez względu na porę – w dzień i w nocy.
Innowacyjna technologia ZEN polega na zmianie tradycyjnego napędu paskowego na nowy, w którym silnik napędowy jest zintegrowany bezpośrednio z bębnem pralki. Rezultatem są mniejsze wibracje i niższy poziom hałasu, a także większa wydajność i niezawodność.
Technologia Silent Motion zastosowana w nowym, bezszczotkowym silniku o specjalnej konstrukcji zapewnia jeszcze cichszą pracę, wyższą wydajność energetyczną oraz wydłużoną żywotność urządzenia.
panel sterowania pralkiNowa pralka zapewnia długotrwałą ochronę kolorów oraz włókien tkaniny, oferując przy tym najwyższą wydajność prania, nawet w ultraniskich temperaturach. Rezultat ten możliwy jest dzięki unikalnemu połączeniu: technologii 6-ty Zmysł Kolory, funkcji Kolorowe 15° oraz technologii Wave Motion.
Technologia Whirlpool Wave Motion polega na wykorzystaniu wyjątkowego systemu asymetrycznych ruchów bębna, które powodują dokładne rozprowadzenie włókien tkaniny i wchłonięcie środka piorącego. Dodatkowo dzięki opcji Kolorowe 15° i technologii 6-ty Zmysł Kolory, skuteczność i wydajność prania w temperaturze 15°C jest taka sama, jak przy praniu w temperaturze 40°C. Jest to przełomowy, nowy sposób na zapewnienie długotrwałej ochrony kolorów oraz dbałości o włókna materiałów, co potwierdziły testy prowadzone przez Niemiecki Instytut Badawczy WFK.
Cykl odświeżania to kolejna funkcja pralki niezwykle ułatwiająca codzienne obowiązki jej użytkowników. Zapewnia ona zachowanie świeżości upranych ubrań pozostawionych w pralce. Jeśli po zakończeniu cyklu prania ubrania nie zostały wyjęte z bębna,  funkcja odświeżania – dzięki cyklicznym obrotom bębna – ogranicza powstanie nieprzyjemnych zapachów. Cykl odświeżania rozpoczyna się godzinę po zakończeniu cyklu prania i zapewnia cykliczne obroty bębna w odstępach co 7 minut przez maksymalnie 11 godzin.

Oceń artykuł
3,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Whirlpool

Polecamy Ci również

Zobacz także