Pralka do małej łazienki

Pralka do małej łazienki

Pełną dowolność i nieograniczoną swobodę kształtowania przestrzeni ma ten, kto jest właścicielem dużej łazienki. Natomiast osoby, które dysponują łazienką o małym metrażu muszą często wykazać się nie lada pomysłowością, by obok wanny i umywalki znaleźć jeszcze miejsce na wstawienie pralki.

Rozwiązaniem dedykowanym dla małej łazienki jest pralka Aquamatic o wyjątkowo małych wymiarach  69,5 x 51 x 44 cm. Te mała pralka wyposażona jest w praktyczne funkcje, m.in. dwukierunkowy programator z termostatem oraz diodowe wskaźniki opóźnienia startu, przebiegu prania i prędkości wirowania. Można wybierać spośród 18 programów, w tym m.in. Mix @ Wash, program prania wełny z certyfikatem Woolmark, pranie ręczne. Jednorazowo w pralce zmieści się 3,5 kg wsadu.

pralka do małej łazienki

Natomiast z myślą o osobach, które piorą dużo, a jednocześnie mają bardzo ograniczoną ilość miejsca w łazience, stworzono pralkę Grando Plus. Urządzenie to wyposażone jest w bęben o pojemności 50 litrów, który mieści 7 kg wsadu przy jedynie 40 cm głębokości. Dzięki funkcji „Kg Detector”, która waży wsad i na tej podstawie dopasowuje czas prania i zużycie wody i energii,
w dużym bębnie pralki Grando Plus można prać lepiej i szybciej, oszczędzając jednocześnie czas, energię i pieniądze.


Oceń artykuł
2,93 / 14 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Candy

Polecamy Ci również

Zobacz także