Praktyczne kabiny prysznicowe

Praktyczne kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe KOŁO First mają klasyczny kształt łączący elegancję z praktycznymi rozwiązaniami.

kabina prysznicowaSeria KOŁO First jest efektem poszukiwań uniwersalnej kabiny prysznicowej. Oszczędna, stonowana forma komponuje się z każdym rodzajem wnętrza,
a zastosowane materiały i rozwiązania techniczne zagwarantują, bezawaryjnie użytkowanie przez wiele lat. Swoją linię zawdzięczają odpowiednio dobranym profilom i taflom szklanym, które w kabinie półokrągłej wykonano ze szkła giętego. Szkło (przezroczyste lub satyna)
o grubości 4mm daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Drzwi wyposażone są w wygodne obustronne uchwyty, które idealnie pasują do całości. Aluminiowe profile w kolorze srebrny połysk podkreślają smukłą bryłę kabiny o wysokości 190 cm.
Niezależnie od atrakcyjnej formy kabina ma szereg ważnych i praktycznych detali, które doceni każdy użytkownik. Drzwi, dzięki zastosowaniu zawieszek górnych i dolnych z łożyskowanymi kółkami, przesuwają się płynnie i łatwo. Możliwość szybkiego wypinania dolnych kółek i odchylania drzwi ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Szczelność zapewniają magnetyczne uszczelki drzwi oraz specjalnie wyprofilowane uszczelki między ścianką stałą i elementem ruchomym.

Wanna czy prysznic?

wanna
wynik głosowania
23,5%
prysznic
wynik głosowania
37,9%
wanna i prysznic
wynik głosowania
38,6%

Ilość oddanych głosów: 7338


Po kąpieli podłoga w łazience zawsze pozostanie sucha. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym montaż kabiny jest szybki i prosty. Wysuwane profile przyścienne umożliwiają zniwelowanie ewentualnego odchylenia ścian od pionu oraz dokładne ustawienie na brodziku.

półokrągła kabina prysznicowaKabiny kwadratowe i półokrągłe mogą być kompletowane ze wszystkimi brodzikami marki KOŁO. Jednak razem z kabiną najlepiej wygląda specjalnie zaprojektowany brodzik o tej samej nazwie. Brodzik First ze zintegrowaną obudową i zamontowanymi fabrycznie nogami to również szybsza instalacja kompletnej kabiny w łazience.
W ofercie jest 8 różnych kabin First. Kabiny półokrągłe i kwadratowe o wymiarach 80x80, 90x90 cm i wysokości 190 cm z wypełnieniem ścianek szkłem hartowanym transparentnym lub satynowym (matowym). Kabina ma 2 letnią gwarancję i jest objęta programem 10 letniej dostępności części zamiennych.
Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Sanitec KOŁO

Polecamy Ci również

Zobacz także