Podłoga pod prysznicem

Podłoga pod prysznicem

Prysznic bez brodzika jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. Podłogę można wyłożyć płytkami ceramicznymi i zaopatrzyć w odpływ liniowy. Nowatorskim i niezwykle eleganckim rozwiązaniem jest zastosowanie powierzchni prysznicowej.

 podłoga pod prysznicempowierzchnia prysznicowa

Emaliowana powierzchnia prysznicowa ze zintegrowanym odpływem ściennym pozwala na niebanalną aranżację nowoczesnych łazienek. Xetis firmy Kaldewei to powierzchnia emaliowana, która harmonijnie wtapia się w podłogę. Kolory powierzchni są dostosowane do barw stosowanych w nowoczesnych kolekcjach płytek ceramicznych, co pozwala na doskonałe zintegrowanie powierzchni prysznica z posadzką. Xetis wyróżnia się minimalistycznym, niezwykle eleganckim designem.

emaliowana powierzchnia prysznicowapowierzchnia prysznicowa zamiast płytek

Powierzchnia prysznicowa jest wykonana ze stali emaliowanej, grubości 3,5 mm. Materiał ten jest łatwy do utrzymania w czystości i w pełni chroni podłogę przed działaniem wody.
Purystycznego wzornictwa nie zakłóca odpływ, którego elementy techniczne są ukryte w ścianie, za stylową maskownicą, którą można wyłożyć płytkami ceramicznymi.

powierzchnia prysznicowa ze zintegrowanym odpływem ściennym

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Kaldewei

Polecamy Ci również

Zobacz także