Piękna Płytka Poszukiwana

To hasło konkursu zorganizowanego przez Ceramikę Paradyż na najciekawszy projekt płytki ceramicznej. Do wygrania 5000 zł.

30 sierpnia na firmowym fanpage’u na portalu Facebook ruszył konkurs Piękna Płytka Poszukiwana, skierowany do osób, które odnajdą w sobie chęć i talent do zaprojektowania grafiki do płytki ceramicznej w formacie 33 x 100 cm.

Piękna Płytka Poszukiwana - zdjęcie 1

Niespełna trzy tygodnie pozostały do zakończenia pierwszego etapu zabawy, podczas którego uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace przy pomocy dedykowanej aplikacji, stworzonej specjalnie na potrzeby konkursu. Już 20 września na fanpage’u rozpocznie się głosowanie, w którym wyłoniona zostanie Nagroda Publiczności w wysokości 1000 zł.

Nagrodę Główną przyzna jury konkursowe. Zwycięzca otrzyma 5000 zł. Wręczenie nastąpi 14 października 2010 r. podczas uroczystego otwarcia Festiwalu Łódź Design, którego mecenasem jest Ceramika Paradyż. Najlepsze prace zostaną naniesione na płytki ceramiczne i zaprezentowane na pokonkursowej wystawie pt. Ceramika do Kwadratu.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Ceramika Paradyż

Polecamy Ci również

Zobacz także