Oświetlenie ledowe w domu

Garderoby, szafy, różnego typu schowki - często brakuje w nich światła. Philips Lighting proponuje skuteczne i proste rozwiązanie do takich właśnie miejsc.

Lampka SpotOn pozwoli oświetlić te miejsca, które do tej pory były nie do oświetlenia. Małe, kwadratowe, wykorzystujące technologię LED lampki, możemy zamontować wszędzie, gdzie potrzebujemy trochę światła. Wystarczy zdjąć zabezpieczenie ze znajdującej się z tyłu taśmy samoprzylepnej lub wykorzystać do zamocowania dwie śrubki. Nie musimy też martwić się o doprowadzenie zasilania, gdyż lampka zasilana jest trzema bateriami AAA.

oświetlenie punktowe oświetlenie w szafie oświetlenie ledowe w domu

Wbudowany czujnik ruchu sprawia, że lampka zapala się wtedy, kiedy tego potrzebujemy i sama gaśnie po 20 sekundach. W ten sposób, nie musimy się martwić czy zgasiliśmy światło w schowku, nie będziemy też skazani na poszukiwanie pstryczka. Czas świecenia lampki SpotOn szacowany jest na sto tysięcy godzin - możemy więc być pewni, że lampka zadziała, nawet jak do szafy zajrzymy za następne 20 lat - pod warunkiem jednak, że od czasu do czasu wymienimy w lampce baterie, które mają znacznie krótszą żywotność.

Lampka SpotOn doskonale sprawdzi się również w sypialni. Każdemu chyba zdarzyło się wstawać w środku nocy i szukać po omacku kapci. Zapalanie dużej nocnej lampki stojącej przy łóżku może okazać się nienajlepszym pomysłem, szczególnie gdy nie śpimy sami.

Małe oświetlanie zamontowane tuż przy podłodze, uruchomi się automatycznie, gdy tylko zdejmiemy nogi z łóżka i samo zgaśnie, gdy po cichu opuścimy sypialnię.

Zamontowanie kilku lampek SpotOn wzdłuż schodów sprawi, że będziemy mogli bezpiecznie przemierzać je w nocy. Każdy nasz krok będzie rozświetlał kolejną lampkę, zapewniając optymalną ilość światła. Nie musimy się także martwić o względy estetyczne: lampka SpotOn jest mała, ma nowoczesny kształt i występuje w kilku kolorach, dlatego łatwo go dopasować do każdego wnętrza.

Lampkę SpotOn poleca się przede wszystkim tym, którzy nie lubią zbędnie komplikować sobie życia. Bo po co, skoro może był łatwiejsze... a na pewno jaśniejsze.

Oceń artykuł
4,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Joanna Szot

Źródło: Philips

Polecamy Ci również

Zobacz także