Okno dachowe w łazience

Okno dachowe w łazience

Na poddaszu bardzo często mieści się główna łazienka, z której domownicy korzystają intensywnie. Jak ustrzec się przed uszkodzeniem okien spowodowanym nadmiarem wilgoci?

okno dachowe w łazienceOkno Velux GGU, ze względu na swoją unikalną konstrukcję, jest szczególnie odporne na wilgoć. Rdzeń drewniany okna został pokryty wyjątkowo twardym i odpornym na wilgoć poliuretanem w kolorze białym, dlatego jest łatwe w utrzymaniu w czystości i nie wymaga konserwacji przez długie lata użytkowania.

Wyposażone jest w klapę wentylacyjną z filtrem, przez którą w ciągu godziny może dostać się do pomieszczenia nawet do 49 m³ powietrza. Wbudowany filtr powietrza zapobiega przedostawaniu się do pomieszczeń kurzu, piasku pyłków roślinnych czy owadów. Okno wyposażone jest w zawiasy obrotowe usytuowane w środku rozpiętości skrzydła umożliwiające ruch obrotowy skrzydła wokół osi znajdującej się w połowie jego wysokości. Okno można obrócić o 180° i zablokować w pozycji do mycia. W oknie można zastosować elektryczny system otwierania, czujnik deszczu automatycznie zamykający je w trakcie opadów i elektryczne akcesoria przeciwsłoneczne. System elektryczny można zainstalować w już zamontowanych oknach jednak korzystniej cenowo jest kupić okno GGU Integra - fabrycznie wyposażone w system elektryczny. 

okno dachowe do łazienki okno dachowe w łazience okno do łazienki na poddaszu

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także