Nowoczesne szkło do łazienki to szkło bez zacieków i smug

0
Nowoczesna łazienka
Nowoczesna łazienka to przede wszystkim czysta łazienka.

Nowoczesne łazienki wyposażone są często w produkty wykonane innowacyjnymi technikami, które są dodatkowo w zgodzie z naturą. Takim produktem są niektóre gatunki szkła. A wiemy, że nie ma nowoczesnej łazienki be szklanych elementów. Szkło w łazience wygląda niezwykle imponująco pod warunkiem, że nie ma na nim smug i zacieków.

Najczęściej szkło w łazience możemy odnaleźć w przestrzeni prysznicowej. Prezentujemy produkt, który jest antykorozyjny o trwałej przezroczystości i samooczyszczający się.

Zobacz: Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi

Szkło do przestrzeni prysznicowych SGG TIMELESS zostało zainspirowane kwiatem lotosu, który jest symbolem czystości. Roślina ta ma naturalną zdolność samoczyszczącą się.

Luksusowa łazienka

Szkło zainspirowane kwiatem lotosu.

Saint Gobain Glass
Szkło SGG TIMELESS

Zastosowanie szkła samooczyszczającego się pozwoli oszczędzić czas i energię.

Saint Gobain Glass
Szkło w łazience

Montaż szkła powinien odbyć się zgodnie z normami i przez profesjonalną ekipę.

Saint Gobain Glass

Czysta kabina prysznicowa

Kto marzy o drzwiach prysznicowych bez smug i zacieków?  Ten może wybrać antykorozyjne szkło SGG TIMELESS, które ma zdolność samooczyszczania się oraz właściwości hydrofobowe. Dzięki temu krople wody nie osadzają się na powierzchni, tylko toczą się prawie nie dotykając tafli szkła. Wszystko to dzięki odpowiedniej technice zastosowanej do produkcji szkła, w wyniku której cząsteczki wody odpychają się i zamiast plam tworzą krople. Zastosowanie takiej techniki sprawia, że szkło jest w pełni przezroczyste, zabezpieczone przed korozją oraz zmianą zabarwienia. Taka kabina prysznicowa jest łatwa w czyszczeniu, co pozwoli zaoszczędzić czas i energię.

Przeczytaj: Kabiny prysznicowe bez brodzika

Montaż szkła SGG TIMELESS powinno  być zamontowane powłoką do wewnątrz kabiny, tak jak w standardowych prysznicach o tej grubości. Produkt jest dostępny na przezroczystym szkle o grubościach 4, 6, 8, 10 i 12 mm. Instalacja powinna odbyć się zgodnie z instrukcją, obowiązującymi normami i przez wykwalifikowaną ekipę.

Oceń artykuł
3,80 / 30 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Saint Gobain Glass

Polecamy Ci również

Zobacz także