Nowoczesne panele prysznicowe

Każdy z czterech paneli prysznicowych z kolekcji firmy Deante wyróżnia ciekawe wzornictwo i oryginalna kolorystyka.

Industrio
Zaskakujący formą i wykończeniem panel jest propozycją zarówno do odważnie zaprojektowanych wnętrz o charakterze industrialnym, jak i do wnętrz minimalistycznych, wyróżniających się ciekawą stylistyką.
Panel wykonany jest z aluminium anodowanego, malowanego proszkowo w celu uzyskania powierzchni o półmatowym wykończeniu. Korpus panelu dostępny jest w kolorze czarnym, a obramowanie w kolorze białym lub aluminium. Wszystkie części armatury, takie jak dysze, uchwyty, przyłącza wykonane są z mosiądzu chromowanego. Górna głowica natryskowa zintegrowana jest z korpusem i wyposażona w oświetlenie LED. Produkt wyposażony jest w baterię termostatyczną.
Panel został wyróżniony w konkursie Top Design Award 2010, organizowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie przy okazji wystawy Arena Design. Otrzymany tytuł potwierdza zachowanie światowych norm wzornictwa przemysłowego. Panel zaprojektował polski projektant Paweł Dudziak.

Sole
Wykorzystany w projekcie panelu Sole motyw koła sprawia, że wnętrze każdej łazienki zyska oryginalny akcent. Kontrastowe zestawienie kolorów daje możliwość zakomponowania urządzenia we wnętrzach harmonizujących zarówno z kolorem białym, jak i czarnym.
Panel wykonany jest ze stali szlachetnej szczotkowanej z nakładką ze szkła hartowanego i wyposażony w baterię termostatyczną.

panel prysznicowy panel prysznicowyPanel prysznicowyPanel prysznicowy Duo

Feng
Panel Feng łączy w sobie ponadczasowy kontrast czerwieni z czernią, który był znany i używany od dawna w różnych kulturach orientalnych. Kolor czerwony kojarzy się z gorącym temperamentem,
a czarny z luksusem i elegancją. Tego rodzaju mocne akcenty doskonale sprawdzają się zarówno
w zestawieniu z modnym minimalizmem, jak i popularnym stylem skandynawskim. Umiejętne wykorzystanie tego zestawienia kolorystycznego w aranżacji wnętrza może przynieść zaskakujący efekt. Panel wykonany jest ze stali szlachetnej szczotkowanej z nakładką ze szkła hartowanego
i wyposażony w wysokiej jakości baterię termostatyczną.

Duo
To panel o łagodnych i subtelnie zaokrąglonych liniach, w którym, w zgodzie z nowymi trendami wzorniczymi, połączono dwa zupełnie różne materiały: aluminium anodowane i drewno teakowe.
Panel wykonany został z aluminium anodowanego i jest dostępny w 2 wariantach: z baterią termostatyczną i baterią mieszaczową.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także