Nastrojowe oświetlenie wanny

Nastrojowe oświetlenie wanny

To, co do tej pory było możliwe jedynie w kombinacji z systemem hydromasażu, teraz jest dostępne także w zwykłych wannach.

Specjalnie zaprojektowane wewnętrzne oświetlenie LED może działać zarówno w napełnionej, jak i w pustej wannie. TouchLight to pierwszy system diodowy, który pasuje do wszystkich akrylowych i quarylowych modeli z oferty Villeroy&Boch. Innowacyjne oświetlenie nie jest uruchamiane przy pomocny zwykłego przełącznika, lecz sensora dotykowego. Diody LED montowane są fabrycznie, co wyklucza ewentualność jakichkolwiek przecieków. Ponieważ oświetlenie instalowane jest na równi z powierzchnią wanny, bardzo łatwo utrzymać ją później w czystości. Nowe diody nie zakłócają też w żaden sposób stylistyki wanny ani innych elementów jej wyposażenia, takich jak panele obudowy. 

Nastrojowe oświetlenie wanny - zdjęcie 1 Nastrojowe oświetlenie wanny - zdjęcie 2 Nastrojowe oświetlenie wanny - zdjęcie 3 Nastrojowe oświetlenie wanny - zdjęcie 4 Nastrojowe oświetlenie wanny - zdjęcie 5

Oświetlenie TouchLight oferowane jest w dwóch wersjach: z ciepłym, białym światłem lub z diodami w sześciu kolorach, które można łatwo zmieniać. W szczególności kolorowe oświetlenie tworzy niezwykłą atmosferę w łazience i pozwala doświadczyć pozytywnego wpływu, jaki wywiera na nasze ciało i umysł światło o określonej barwie. Każdy kolor daje inny efekt. Czerwone światło stymuluje i ociepla, niebieskie – uspokaja i chłodzi, żółte – orzeźwia i wprawia w dobry nastrój, zielone działa relaksująco, a fioletowe pozwala się wyciszyć i rozluźnić.

Oceń artykuł
3,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Villeroy &Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także