Mydelniczka w nowym wydaniu

Mydelniczka w nowym wydaniu

Soap’n Roll to oryginalna, a przede wszystkim praktyczna mydelniczka zastępująca rozpuszczającą się i oblepiającą kostkę mydła.

Tradycyjna forma mydła, czyli kostka, ma teraz alternatywę w postaci Soap’n Roll. Ten niewielki krążek wypełniony mydłem w płynie znakomicie zastępuje klasyczną kostkę toaletową. A przy tym zawsze będzie świetnie wyglądał na umywalce, nigdy nie rozmięknie i nie pozostawi po sobie nieestetycznych osadów.

Mydelniczka w nowym wydaniu - zdjęcie 1 Mydelniczka w nowym wydaniu - zdjęcie 2 Mydelniczka w nowym wydaniu - zdjęcie 3

Używanie mydła-mydelniczki jest niezwykle proste – wystarczy napełnić pojemnik ulubionym mydłem w płynie (90 ml) i zakręcić korek. Dozownikiem myje się ręce tak, jak tradycyjnym mydłem w kostce. Trzy kuleczki na spodniej stronie mydelniczki pod wpływem nacisku wywołanego obracaniem przedmiotu w rękach będą dozowały mydło, a także przyjemnie masowały wewnętrzną powierzchnię dłoni. Po użyciu wystarczy spłukać mydelniczkę, i idealnie czystą odłożyć do ponownego użycia.

Produkt wykonany jest z lekkiego, wytrzymałego tworzywa ABS i stali nierdzewnej. Oferowany jest w 3 liniach kolorystycznych: klasycznej (mydelniczki jednobarwne), podróżnej (wersje dwukolorowe i chromowane) oraz dziecięcej (w żółtym kolorze ze specjalnym wcięciem, które układa się w uśmiechniętą buźkę). Na zamówienie oferowane są także kolory i zestawienia specjalne, m.in. fuksja czy błękitny. Wersja podróżna dostępna jest ze specjalnym eleganckim opakowaniem, które umożliwia łatwy transport.

Mydelniczka w nowym wydaniu - zdjęcie 4 Mydelniczka w nowym wydaniu - zdjęcie 5 Mydelniczka w nowym wydaniu - zdjęcie 6

Niewielki gabarytami produkt jest wielki pomysłem – w 2008 roku nagrodzony został złotym medalem na Międzynarodowych Targach Wynalazków w Genewie. Produkt jest chroniony patentem. W Polsce Soap’n Roll dostępny jest w sieci sklepów Leroy Merlin.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Coram Poland

Polecamy Ci również

Zobacz także