Meble łazienkowe w czarnym wykończeniu

0
Meble łazienkowe w czarnym wykończeniu

meble łazienkoweMeble łazienkowe marki Tiger otrzymały nowe, czarne wykończenie. Błyszczący lakier sprawia, że prezentują się w nich stylowo
i elegancko. Do oferty dołączyła także czarna meblowa umywalka.


Czerń to od pewnego czasu niezwykle modny kolor łazienkowego wyposażenia. W czarnym wykończeniu dostępne są już między innymi akcesoria łazienkowe, baterie, ceramika sanitarna, wanny oraz meble. Ostatnio do wyposażenia w tej barwie dołączyły meble łazienkowe Ontario i Items oraz umywalka Items Next.
Czarny kolor mebli jest doskonałym uzupełnieniem palety barw już obecnych w serii, a mianowicie bieli i pomarańczu. Wszystkie kolory proponowane są w wersji błyszczącej, co  pogłębia barwę lakierowanego MDF i nadaje formie mebla szlachetności. W kolekcji dostępne są: szafki podumywalkowe 60 i 105 cm, regały pionowe o wysokości 160 cm, szafki nadumywalkowe poziome 140 cm, szafka 70 cm z lustrem, szafka toaletowa 42 cm oraz kosz na bieliznę. Meble w standardzie wyposażone są w systemem cichego domykania.

szafka pod umywalkęczarna umywalka

Do mebli proponowane są blaty podumywalkowe o długości 105 i 140 cm w kolorach: mocca, zebrano i artwood. Oprócz mebli w kolekcji tej oferowane są również: umywalki, baterie, akcesoria
i kabiny prysznicowe. Wszystkie elementy mają jednolitą stylistykę.
Seria Items to także komplet wyposażenia łazienki, w którym meble są tylko jednym z elementów.
W kolekcji oferowane są: szafki podumywalkowe o szerokości 70 oraz 105 cm, słupki wiszące
160 cm oraz szafki nadumywalkowe z drzwiami lustrzanymi o szerokości 70 oraz 105 cm, które mogą być wyposażone w oświetlenie halogenowe. Szuflady mebli w standardzie zostały wyposażone w system cichego domykania.
Czarne wykończenie dołączyło do kolorów już obecnych w ofercie: białego (wysoki połysk), jasnego dębu oraz szarego dębu (wykończenia półmatowe).
Kolekcja uzupełniona została również o nową, szklaną umywalkę meblową oferowaną w czarnym kolorze. Występuje ona w wersji pojedynczej o szerokości 70 cm i podwójnej o szerokości 105 cm. Czarna umywalka idealnie pasuje do mebli w białym kolorze.
Czerń, podobnie jak biel, to kolor elegancki i uniwersalny - dlatego też tak chętnie jest wykorzystywany w aranżacji wnętrz. Obie barwy zestawione ze sobą dają klasyczne, ponadczasowe połączenie, którego stylistyka nie straci na atrakcyjności przez lata.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Coram Poland

Polecamy Ci również

Zobacz także