Maty łazienkowe - antypoślizgowa dekoracja

Maty łazienkowe - antypoślizgowa dekoracja

Gorąca, wieczorna kąpiel lub poranny, orzeźwiający prysznic w przyjaznym otoczeniu to najlepszy sposób na przygotowanie ciała do relaksującego snu lub kolejnego dnia wytężonej pracy. Z tego powodu większość z nas przywiązuje dużą wagę do wystroju łazienki.

maty łazienkowe

mata antypoślizgowa do brodzikaZnajdujące się w niej meble, armatura a także wszelkie funkcjonalne i dekoracyjne akcesoria powinny tworzyć ładną harmonijną całość i korzystnie oddziaływać na zmysły. Bo przecież właśnie to pomieszczenie jest naszą prywatną oazą spokoju, miejscem w którym regenerujemy siły i nabieramy energii do działania.

Do praktycznych łazienkowych przedmiotów należą niezwykle użyteczne dla posiadaczy kabin prysznicowych maty antypoślizgowe do brodzików. Wykonane z kauczuku, mają od spodu liczne przyssawki, umożliwiające przytwierdzenie do podłoża. Produkty te posiadają ażurową budowę, co sprawia, iż woda w swobodny sposób spod nich odpływa.

Podobną funkcję spełniają maty do wanny. Zapewniają bezpieczeństwo chroniąc użytkowników przed poślizgnięciem. Dostępne w kilku kolorach: białym, brązowym, niebieskim, pomarańczowym, różowym i zielonym doskonale wpasują się w każdy wystrój domowego SPA. Doskonałym rozwiązaniem są również ażurowe maty antypoślizgowe do wanny, które, jak te do brodzika, posiadają przyssawki przytwierdzające je do podłoża.

mata antypoślizgowamata do wanny

Bogactwo barw i kształtów, ładne wzornictwo – kolorowe kwiaty, które w subtelny sposób dekorują akcesoria, bądź urocze małe delfiny, przywodzące na myśl odległe śródziemnomorskie kraje czynią z mat piękną ozdobę wnętrza. Wszystkie te praktyczne przedmioty znajdziemy w łazienkowej kolekcji firmy Galicja.

mata antypoślizgowa do wanny
mata antypoślizgowa - wanna
maty antypoślizgowe do łazienki
mata antypoślizgowa - wzór
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Galicja

Polecamy Ci również

Zobacz także