Małe łazienki - aranżacje

Małe łazienki - aranżacje

Aranżacja łazienki - kolekcja Colour Splash.Nawet niewielka łazienka może być elegancka
i szykowna. Łazienkowe sprzęty proponowane
w trzech wariantach kolorystycznych pozwalają nawet w mniejszych, gościnnych łazienkach stworzyć niepowtarzalny nastrój.

Esprit home bath concept - kompletna oferta wyposażenia łazienki - to efekt współpracy firm Kludi i Esprit. Produkty zaprojektowano w stylu soft-edge, który wyróżnia złagodzenie geometrycznych form poprzez zaokrąglenie krawędzi. Kluczowym elementem jest tu konsola podumywalkowa - dzięki temu, że ma kształt litery „L" można ją ustawiać na różne sposoby, tworząc kombinacje idealne do łazienek w zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. W tym roku do gamy produktów dołączyły nowe elementy, stworzone z myślą o niewielkich łazienkach gościnnych: małe, nablatowe umywalki, dostosowane do nich baterie jednouchwytowe, szafki podumywalkowe, niewielkie konsole, osłony na umywalki, lustra oraz półki. Produkty dostępne są w trzech stylach dopasowanych kolorystycznie do wcześniejszych propozycji.

Kolekcja Selected Nature to czysta biel mebli zestawiona z zaczerpniętymi z natury kolorami kamieni i piasku. Ta harmonijna, szlachetna kompozycja sprzyja relaksowi w łazience i kojarzy się
z modnym nurtem wellness. Urządzoną w tym stylu łazienkę znakomicie uzupełnią wyplatane z wikliny czy ratanu kosze, rośliny doniczkowe, zebrane na plaży kamyki czy muszle. Taka łazienka to miejsce, w którym nawet mieszkając w mieście, możemy poczuć choć przez chwilę kojący „dotyk" natury i ukoić zmysły.

Aranżacja łazienki - kolekcja Bright Bazar.Aranżacja łazienki - kolekcja Selected Nature.

Bright Bazar to eleganckie połączenie ciemnego drewna, ciemnogranatowych ścian i białych mebli. Subtelna marynistyczna inspiracja, przywodząca na myśl wnętrza kabin eleganckich jachtów
i willi w nadmorskich kurortach, to wyraźne nawiązanie do aktualnych trendów panujących w modzie odzieżowej - tego lata po raz kolejny powróciły do nas marynarskie pasy, liny i kotwice - tym razem w bardzo szykownej wersji. Nieco tajemniczy, orientalny klimat stworzą w łazience w akcesoria w kolorze głębokiego fioletu i purpury, świetnie uzupełniające jej podstawową gamę kolorystyczną.

Colour Splash to orzeźwiający koktajl bieli z energetycznymi akcentami bordo oraz jasnej, wiosennej zieleni. Dzień rozpoczęty w takiej optymistycznej łazience na pewno będzie udany. Ton całej kompozycji nadają kolorowe, nieregularnie rozmieszczone paski na ścianach, kojarzące się
z graffiti. To świetna propozycja do łazienki nastolatka lub młodej osoby zwracającej uwagę na aktualne trendy, otwartej, poszukującej inspirujących doznań.

Oceń artykuł
3,44 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także