Łazienki dla gości

1
Łazienki dla gości

łazienki dla gościFunkcjonalne produkty o optymalnych wymiarach, zaprojektowane specjalnie do małych pomieszczeń.

Łazienki i toalety dla gości stały się już standardem w nowoczesnym budownictwie, a coraz częściej tworzy się je również w remontowanych domach i mieszkaniach. Średnia wielkość takich pomieszczeń wynosi od 1,5 do 4 m².  Aby w funkcjonalny
i estetyczny sposób zaaranżować łazienkę na tak małej powierzchni, potrzebne są dobrze przemyślane rozwiązania i optymalne pod względem wymiarów produkty. Oferta wielu kolekcji łazienkowych firmy Villeroy & Boch obejmuje specjalnie zaprojektowane modele ceramiki i mebli, dzięki którym można urządzić łazienkę dla gości zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami.

My Nature i Memento – wysokiej jakości produkty, doskonały design

Rozwiązania do łazienek dla gości, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, można znaleźć w kolekcjach premium My Nature i Memento.

mała łazienkaaranżacja łazienki

Pierwsza z tych serii przekonuje purystycznymi, filigranowymi produktami, nadającymi wnętrzu ciepły klimat. My Nature oferuje asymetryczną umywalkę, montowaną na wiszącej konsoli wykonanej z drewna kasztanowca. Umywalka może być również osadzona na stelażu o szerokości jedynie 49 cm, wyposażonym w zintegrowany uchwyt na ręczniki. Projekt łazienki dla gości uzupełnia utrzymane w tym samym stylu lustro i wisząca szafka boczna.

ceramika do małej łazienkiaranżacja małej łazienki

Popularna kolekcja Memento oferuje minimalistyczne rozwiązania do łazienek dla gości, które zapewnią najwyższy komfort nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Meble wykończone prawdziwym dębowym fornirem o głębokiej fakturze nadają wnętrzu przytulny charakter i są niezwykle przyjemne w dotyku. Z drugiej strony – szklane blaty i proste formy ceramiki wprowadzają efekt lekkości. W ramach kolekcji dostępna jest specjalna szafka do małych umywalek oraz szafki podumywalkowe do modeli o szerokości 50 lub 60 cm, montowanych centralnie lub asymetrycznie. Asortyment obejmuje także praktyczną szafkę boczną i wąskie, podświetlane lustro. Dzięki tym produktom seria Memento pozwala urządzić kompletnie wyposażoną łazienkę dla gości i w optymalny sposób wykorzystać niewielką przestrzeń.

ceramika i meble łazienkoweSubway 2.0 - funkcjonalne, nowoczesne rozwiązanie do łazienek dla gości

Kolekcja Subway 2.0 obejmuje szeroki wybór funkcjonalnych, oszczędzających miejsce produktów, przeznaczonych do małych łazienek. Zapewnia też optymalne rozwiązania do pomieszczeń o nietypowym rozkładzie. Nowoczesny, uniwersalny design produktów z tej serii sprawia, że można je harmonijnie wkomponować w bardzo różnorodne aranżacje. Oprócz małej umywalki z pojemną misą (dostępnej również w wersji narożnej) mamy także dwa modele z praktyczną półką – zaokrąglony i prostokątny. Funkcjonalne meble ze zintegrowanymi uchwytami są dostępne w pięciu modnych kolorach. Do umywalek prostokątnych zaprojektowano duże i małe szafki. Te pierwsze montowane są bezpośrednio pod umywalką, te drugie natomiast pod blatem, dzięki czemu pasują również do umywalek o zaokrąglonym kształcie. Zamiast szafki pod blatem można także wybrać reling na ręczniki.  
Kompaktowa, wisząca miska ustępowa z opatentowanym systemem SupraFix compact pozwala na szybką i łatwą instalację. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie elementy montażowe są całkowicie niewidoczne. Miska przekonuje też niezwykle niskim zużyciem wody – zaledwie 3 i 4,5 l na jedno spłukiwanie. W skład kolekcji wchodzi również kompaktowy bidet oraz wodooszczędny, higieniczny pisuar, który powinien znaleźć się w każdej łazience dla gości.

O.novo – zaskakująco różnorodne rozwiązania

Nowa, kompletna seria produktów oferuje wysokiej jakości funkcjonalne produkty o ponadczasowym designie, w atrakcyjnej cenie. Asortyment obejmuje szeroki wybór ceramiki i mebli idealnie nadających się do łazienek dla gości.

wystrój małej łazienkimała łazienka aranżacje

W zależności od ilości miejsca doskonale sprawdzą się tam zarówno bardzo małe umywalki o szerokości 36 cm, jak i kompaktowe modele o szerokości 60 cm. Dodatkową atrakcją są umywalki z indywidualnymi dekoracjami O.novo Style. W skład kolekcji wchodzą też kompaktowe wiszące i stojące miski ustępowe o niskim zużyciu wody (3 i 4,5 l). Koncepcję uzupełniają praktyczne meble z serii Frame to Frame.

Omnia Architectura – nowe, ekologiczne rozwiązanie

Do mebli Frame to Frame doskonale pasują również umywalki z kolekcji Omnia Architectura. Od 2011 roku seria ta będzie poszerzona o nowy model wiszącej miski ustępowej i bidetu, charakteryzujący się purystyczną linią. Ważną zaletą tych produktów jest niskie zużycie wody: 3 i 4,5 litra na jedno spłukiwanie.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także