Łazienka w różowych kolorach

Łazienka w różowych kolorach

Mimo seria marki Laufen, łączy w sobie magię kolorów z poczuciem odpowiedzialności za środowisko. To propozycja dla tych, którzy lubią się wyróżniać, przywiązują wagę do niepowtarzalnego stylu i dbają o szczegóły.

Lśnią kolory
Miękkie, owalne kształty i wyraźna kolorystyka produktów sprawiają, że całość tworzy lekkie i wesołe wnętrze. Mieniące się bielą, różem i czernią, lśniące powierzchnie ceramiki można zaaranżować na wiele sposobów. Umywalki, miski WC oraz bidety z łatwością dopasowują się do indywidualnego stylu użytkownika. Różnorodność kombinacji wzbogacają meble ze wzorem splecionych ze sobą okręgów, dostępne w kilku wersjach, łączących dwa z trzech kolorów: biel, czerń i róż. W tych samych barwach można kupić ceramikę, lustra i zasłonę prysznicową.

podwójna umywalkakolor w łazience

Przede wszystkim design
Kolekcję zaprojektowano w nawiązaniu do najnowszych trendów w sztuce użytkowej, w której przeplatają się motywy estetyki komiksowo-bajkowej ze sportową. Projektanci Laufen przywiązują wagę do potrzeb użytkowników pamiętając, że łazienka jest ważnym miejscem, w którym odpoczywamy po pracowitym dniu.

Eko łazienka
Produkty są nie tylko wyrazem indywidualizmu, ale również dbałości o środowisko naturalne. Umywalki, bidety i toalety produkowane są z przyjaznej środowisku ceramiki. Kompakt wyposażony jest w oszczędnościowy mechanizm spłukujący. Meble, które stanowią część kolekcji wykonano
z łatwych w utrzymaniu i trwałych materiałów pochodzących z recyclingu.

aranżacja łazienkimeble do łazienkiwystrój łazienki

Seria, dostępna w Polsce, składa się z umywalek w rozmiarach 45, 55, 60 i 65 cm. Oferta obejmuje umywalki ścienne różnej wielkości, w różnych kombinacjach kolorystycznych (białej, biało-różowej oraz biało-czarnej), z możliwością montażu na blacie, z postumentem lub półpostumentem do umywalek w wymiarach 65, 60 i 55 cm oraz umywalkę podwójną o wymiarach 100 x 44 cm. W kolekcji są także miski WC i bidety w wersji stojącej i podwieszanej oraz deski wolnoopadające w trzech kolorach. Serię uzupełniają ceramiczne półeczki na kształt deskorolki oraz ceramiczne wieszaki na ręcznik - białe lub kolorowe.

Oceń artykuł
4,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Laufen

Polecamy Ci również

Zobacz także