Łazienka w prostej formie

aranżacja minimalistycznej łazienki

Łazienka to specyficzne miejsce w domu, w którym niezwkle liczy się klimat. Odpowiednia aranżacja tego pomieszczenia może sprawić, że odetchniemy od codziennego życia i zrelaksujemy się.

Wszystko zależy od projektu, jaki wybierzemy do naszej łazienki. Musi on odpowiadać naszej osobowości, dzięki temu wnętrze będzie sprzyjało odpoczynkowi. W tym wypadku doskonale sprawdza się minimalizm i prostota. Właśnie w tym stylu zaprojektowana została kolekcja włoskiej pracowni Mastella Design. Stworzona z myślą o tym, by przenieść klimat i nastrój SPA do twojej łazienki.

aranżacja minimalistycznej łazienki

Głównym i najbardziej efektownym elementem kolekcji, który najlepiej uosabia zasadę „jakość, kreatywność, funkcjonalność”, którą kieruje się pracownia, jest robiona na zamówienie wanna KellyBook. To wolnostojąca wanna, która może być uznana za ozdobę sama w sobie. Jej dodatkową zaletą są pomysłowe półki na książki bądź inne gadżety wbudowane w wannę. Cóż może być powiem przyjemniejszego niż ciekawa lektura podczas wspaniałej kąpieli z bąbelkami?

Dla osób ceniących bardziej klasyczne formy pracownia Mastella przygotowała też inne projekty, równie wspaniałe i przyciągające uwagę, które sprawią, że nasza łazienka będzie niepowtarzalna.

wspaniała kolekcja szafek
wanna z półkami na książki
aranżacja łazienki
wanna wolnostojąca
projekt minimalistycznej łazienki
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Magdalena Kolwaga

Źródło: decoist.com

Polecamy Ci również

Zobacz także