Łazienka w czerni

Łazienka w czerni

łazienka w czerniKolor czarny, elegancki i wyzwalający emocje, zostaje wprowadzony do łazienki, do świata ceramiki. Czarne mogą być płytki podłogowe i ścienne, a także umywalki, miski ustępowe i bidety.

Przykładem może być purystyczna kolekcja łazienkowa Memento, której wzornictwo odzwierciedla aktualną modę na zredukowane formy pod postacią prostokątnych elementów ceramiki sanitarnej. Umywalki, miski ustępowe i bidety dostępne są teraz w kolorze połyskującej czerni.

Kolekcja płytek ceramicznych odzwierciedla różne odcienie koloru czarnego. Dzięki innowacyjnym powierzchniom i dekorom możemy doświadczać nieznanych dotąd wrażeń estetycznych. Przykładowa kolekcja płytek BiancoNero oparta jest na kontrastowym zestawieniu bieli i czerni, z którego powstają ciekawe aranżacje. Motywy dekoracyjne przypominające trójwymiarową strukturę kryształu, listwy z reliefami, aksamitnie gładkie powierzchnie i duże formaty realizują znane hasło „mniej znaczy więcej”. Kolekcja ta jest przykładem kreatywnego wykorzystania możliwości, jakie daje ceramika. W efekcie mocno błyszczące powierzchnie płytek, ciekawe faktury i trójwymiarowe dekory sprawiają, że ściana wygląda tak, jakby pokryto ją najwyższej jakości porcelaną.

Czarna ceramika jest idealną propozycją dla osób pewnych siebie, które chcą urządzić łazienkę w efektowny i nieco ekstrawagancki sposób. Pamiętajmy, że czerń nie tylko chwilowym kaprysem mody. Jest zawsze modna, ponadczasowa i elegancka. Teraz, również w łazience.

aranżacja łazienkiczarna ceramika sanitarna

wystrój wnętrzapomysł na łazienkę

czarny bidet i wcczarna umywalka

Oceń artykuł
3,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Villeroy&Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także