Konfigurator płytek uruchamiających Viega

Konfigurator płytek uruchamiających Viega

Jeśli chcemy by nasza łazienka wyglądała spójnie i elegancko, należy zadbać także o wybór detali. Dopasowanie płytki uruchamiającej, która harmonijnie wkomponuje się w aranżację nie zawsze jest sprawą prostą i oczywistą.  Dlatego firma Viega uruchomiła praktyczny internetowy konfigurator, pozwalający klientowi lub projektantowi szybko i wygodnie znaleźć idealny w danej sytuacji produkt.

Oferta płytek uruchamiających Viega jest jedną z najbogatszych na rynku. Firma przywiązuje bardzo dużą wagę zarówno do niezawodnej technologii, jak i do wzornictwa, o czym świadczą liczne, prestiżowe nagrody w dziedzinie designu, takie jak reddot design award, iF product design award, czy DESIGNPREIS. Poszczególne modele z serii Visign for Style i Visign for More mogą być wykonane z różnych materiałów (tworzywo, metal, szkło) i dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Istnieje również opcja wykonania ich w dowolnym odcieniu, na indywidulane zamówienie. Dlatego postanowiliśmy dać projektantom i klientom narzędzie, które ułatwi podjęcie optymalnej decyzji. Za pomocą konfiguratora płytek w kilku krokach znajdą Państwo pasujący do wystroju łazienki model, który idealnie spełni wszystkie oczekiwania.

Prosta obsługa, precyzyjne wyszukiwanie

Obsługa konfiguratora jest prosta i intuicyjna. W menu znajdują się wszystkie dostępne płytki uruchamiające do WC i pisuaru. Dla tych, którzy potrzebują konkretnego materiału, koloru lub rodzaju spłukiwania, przygotowaliśmy precyzyjne filtry, dzięki czemu łatwo zawęzić zakres poszukiwań. Do wizualizacji sytuacji montażowej służą jednokolorowe tło oraz płytki ścienne, które można dopasować kolorem jak i wielkością. Także kolor i szerokość fugi można dowolnie definiować. Jeśli użytkownik potrzebuje indywidualnego projektu wystarczy, że wgra zdjęcie konkretnej łazienki. Po znalezieniu odpowiadającej nam płytki uruchamiającej nie tylko otrzymujemy zestawienie skonfigurowanych elementów, ale jest ono także dostępne w postaci poręcznej listy wraz z pasującym elementem podtynkowym.

Konfigurator dostępny jest pod adresem:  viega.pl/plytkiuruchamiajace

konfigurator płytek uruchamiających spłukiwanieViega uruchomiła praktyczny internetowy konfigurator, pozwalający klientowi lub projektantowi szybko i wygodnie znaleźć idealny w danej sytuacji produkt.

wybór płytek spłukujących
W menu znajdują się wszystkie płytki uruchamiające do WC i pisuaru, dostępne w aktualnej ofercie firmy Viega.

 wizualizacja płytki spłukującej na tle ściany

Do wizualizacji sytuacji montażowej służą jednokolorowe tło oraz płytki ścienne, które można dopasować kolorem jak i wielkością. Także kolor i szerokość fugi można dowolnie definiować.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Viega

Polecamy Ci również

Zobacz także