Kobieca łazienka – 35 pomysłów

Luksusowa łazienka, w której można wziąć długą relaksującą kąpiel i zadbać o urodę jest chyba marzeniem każdej kobiety.

Łazienka często jest miejscem, gdzie wypoczywamy i relaksujemy się. Zabiegi pielęgnacyjne traktujemy nie jak konieczność, a przyjemność. Zamykamy drzwi łazienki i odcinamy się od świata. Zadbajmy, by nasze łazienki również swoim wyglądem sprawiały nam przyjemność.

Oczywiście nie zawsze jest możliwość urządzenia prawdziwego salonu kąpielowego, czy zaaranżowania łazienki w dowolny sposób. Warto jednak popracować nad kobiecą łazienką i dać się porwać różnym inspiracjom. Kobiece łazienki to zróżnicowane pojęcie, tak, jak różne są kobiety. Mogą być kwiatowe i romantyczne, klasyczne i eleganckie, nowoczesne i kolorowe, albo w stylu retro. Nie byłyby kobiece, gdyby nie mieszały też twórczo różnych stylów i elementów.

Zobaczcie pomysły na kobiece łazienki, wybierzcie swój styl – i dajcie się zainspirować. Czasem cuda może zdziałać wazon z kwiatami, świece, albo toaletka w stylu glamour, czy nawet dekoracyjna zasłonka prysznicowa. Fantazyjna lampa, albo lustro w ozdobnej ramie mogą szybko odmienić każdą łazienkę.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: digsdigs.com

Polecamy Ci również

Zobacz także