Kabiny prysznicowe z odpływem liniowym

Kabiny prysznicowe z odpływem liniowym

Nowoczesne łazienki przestały być pomieszczeniami wyłącznie użytkowymi. Dziś mus łączyć w sobie funkcjonalność z dobrym designem, coraz częściej będąc dziełami sztuki architektonicznej. Całkowita nowość w ofercie marki Deante – odpływy liniowe – pozwalają na większą swobodę w projektowaniu przestrzeni łazienki, dzięki czemu wnętrza stają się unikalne i nabierają charakteru.

kabina prysznicowa z odpływem liniowym - maskownica pełna

W Polsce coraz większą popularność zyskują aranżacje, w których kabiny prysznicowe są montowane bezpośrednio na podłodze. Tradycyjne brodziki nakładają bowiem pewne ograniczenia przy urządzaniu łazienki. Zastosowanie odpływów liniowych świetnie sprawdzi się zarówno w salonie kąpielowym, jak i małej łazience. Wykorzystanie takiego odpływu pozwala zastosować pod prysznicem identyczne płytki, jak w pozostałej części pomieszczenia, a także dobrać kabinę prysznicową o niecodziennym kształcie lub rozmiarze. Dzięki takiemu rozwiązaniu łazienka staje się bardziej elegancka, a przy okazji optycznie zyskuje na wielkości.

Odpływ liniowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób projektujących łazienkę z myślą o dzieciach, osobach starszych lub z ograniczoną sprawnością ruchową, dla których brodzik stanowi barierę architektoniczną utrudniającą codzienne korzystanie z kabiny prysznicowej.

odpływ liniowy pod płytki

- Na bieżąco śledzimy nowe trendy i dostosowujemy swoją ofertę do oczekiwań Klientów. Nasze odpływy liniowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby stworzyć piękną łazienkę i zyskać kabinę prysznicową w formie niezakłóconej przez brodzik – mówi Anna Kowalska, Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Marketingu firmy Deante. – Cieszę się, że udało nam się poszerzyć ofertę o tak elegancki i nowoczesny produkt – dodaje.

Odpływy liniowe firmy Deante są wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje ich odporność na korozję i łatwość utrzymania w czystości podczas użytkowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań mamy tutaj do czynienia z dużo mniejszą liczbą zakamarków, w których mógłby gromadzić się osad.

Klienci mogą wybierać spośród trzech wersji produktu: z pełną maskownicą, maskownicą ze wzorem i maskownicą umieszczoną pod płytkami. Każdy z wariantów jest dostępny w trzech wymiarach: 70, 80 i 100 cm długości.

W skład zestawu wchodzi: maskownica, zwana również rusztem, rynienka oraz syfon brytyjskiej produkcji. Syfon zastosowany w odpływach marki Deante charakteryzuje się optymalną przepustowością wody, wynoszącą 50 litrów na minutę. W pionowych ściankach maskownicy umieszczono dodatkowe otwory, które wspomagają odprowadzanie wody. Dla ułatwienia czyszczenia odpływu zestaw wyposażono także w specjalny haczyk pomocny w zdejmowaniu maskownicy.

odpływ liniowy ze wzorem

Instalacja odpływu liniowego wymaga precyzji. Ważne, aby pamiętać o wykonaniu odpowiedniego spadku w kierunku odpływu, który zapewni bezproblemowy odbiór wody przez zamontowany produkt. Dlatego warto powierzyć montaż sprawdzonemu fachowcowi, najlepiej z doświadczeniem w stosowaniu tego typu rozwiązań.

odpływ liniowy - maskownica pełna


Odpływ liniowy

Maskownica pełna
Wymiary: 70 cm lub 80 cm lub 100 cm
Cena sugerowana 70 cm: 589 zł
Cena sugerowana 80 cm: 599 zł
Cena sugerowana 100 cm: 619 zł

odpływ liniowy - maskownica zabudowana płytkami
Odpływ liniowy

Maskownica zabudowana płytkami
Wymiary: 70 cm lub 80 cm lub 100 cm
Cena sugerowana 70 cm: 589 zł
Cena sugerowana 80 cm: 599 zł
Cena sugerowana 100 cm: 619 zł

odpływ liniowy - maskownica ze wzorem
Odpływ liniowy

Maskownica ze wzorem
Wymiary: 70 cm lub 80 cm lub 100 cm
Cena sugerowana 70 cm: 589 zł
Cena sugerowana 80 cm: 599 zł
Cena sugerowana 100 cm: 619 zł

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także