Kabiny prysznicowe z hydromasażem

Kabiny prysznicowe z hydromasażem

Po męczącym dniu chętnie odprężymy się w zaciszu własnego domu. Jednym z rozwiązań, które pomoże nam porządnie wypocząć może być kąpiel w kabinie hydromasażowo- parowej.

kabina prysznicowa z hydromasażem

Masaż wodny, to jedna z najstarszych metod leczenia. Codzienna nawet kilkuminutowa kąpiel nie tylko działa kojąco na nasz organizm, ale niweluje także uciążliwe dolegliwości kręgosłupa, bóle mięśni i stawów, pomaga zwalczyć bezsenność i skutecznie poprawia nastrój. Dodatkowo hydroterapia ma znakomite właściwości kosmetyczne. Para wodna łagodnie oczyszcza i nawilża skórę, usuwa nagromadzone w organizmie toksyny, przywracając skórze zdrowy wygląd.
Kabiny parowo-hydromasażowe są potwierdzeniem prozdrowotnego działania hydroterapii. Rosnące zapotrzebowanie zdrowego stylu życia, sprawia, że z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, skoro w kabinach tych można wziąć zwykły prysznic, skorzystać z odprężającego hydromasażu lub czerpać ze znakomitych właściwości kąpieli parowej. Propozycja firmy Sanplast to wysokiej jakości, nowoczesne kabiny prysznicowe. Ich atrakcyjny wygląd sprawia, że z łatwością komponują się we wnętrzu niemal każdej nowoczesnej łazienki, a ich funkcjonalne wyposażenie zapewni opcjonalne wykorzystanie wszystkich właściwości produktu.

kabina prysznicowahydromasażkabina narożna

W ofercie firmy dostępne są trzy modele kabin parowo-hydromasażowych. Wszystkie modele wyposażone są w panel sterujący, który pozwala na dostosowanie optymalnych warunków kąpieli, dając dodatkowo swobodę wyboru opcji dodatkowych. Prawdziwą przyjemność kąpieli zapewnia wyposażenie, które dostępne jest we wszystkich kabinach bez względu na ich wersję: kąpiel parowa, masaż wodny z 6 dysz wielopunktowych, system masażu bocznego, intuicyjny panel sterujący, funkcjonalnym systemem odkamieniania generatora pary oraz wygodne miejsce do siedzenia.
Osoby, które nie lubią kąpieli parowych, z pewnością zaskoczą właściwości kabiny hydromasażowej (model Free Line). Bateria termostatyczna w tym modelu pozwala na ustawienie temperatury wody z dokładnością do 1 stopnia. Kabina wyposażona została również w blokadę dopływu gorącej wody, co zapobiega poparzeniu. Dodatkowo dzięki zastosowaniu nastrojowego oświetlenia w kabinie poczujemy się naprawdę zrelaksowani

Oceń artykuł
4,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Sanplast

Polecamy Ci również

Zobacz także