Kabiny prysznicowe, ceramika łazienkowa - zawsze czyste

Kabiny prysznicowe, ceramika łazienkowa - zawsze czyste

Ceramika łazienkowa ze specjalną powłoką oferowana jest za niewielką dopłatą. (fot. Koło)Piękna łazienka to nie tylko projekt i wykonanie,
ale też porządek i czystość. Rozwiązania technologiczne dostępne w produktach
do łazienki ułatwiają utrzymanie czystości
i pozwalają uzyskać długotrwały efekt przy minimalnym nakładzie pracy.

W dużym powiększeniu szklane i ceramiczne powłoki ujawniają swoją nierówną, chropowatą powierzchnię, która bardzo łatwo absorbuje kurz i osady. W efekcie tracimy czas na czyszczenie, a rezultaty i tak nie są satysfakcjonujące. Firma Koło znalazła skuteczne rozwiązanie problemu.

Kabiny prysznicowe i ceramika łazienkowaKabina prysznicowa z powłoką Refleks Koło. (fot. Koło)

Powłoka Reflex Koło to nowoczesna powłoka pokrywająca powierzchnie szklane i ceramiczne, czyniąc je idealnie gładkimi. Dzięki temu zmniejsza się możliwość penetracji przez różnego rodzaju zanieczyszczenia, co pozwala dłużej utrzymać urządzenia sanitarne w czystości. Do pielęgnacji produktów ze specjalną powłoką wystarczy jedynie wilgotna szmatka lub gąbka. Dodatkowo regularne używanie gumowej wycieraczki do szyb zabezpieczy kabinę przed nagromadzeniem się dużej ilości osadu wapiennego.
Jeśli osad wapienny stanie się wyjątkowo uporczywy, wystarczy zastosować delikatny preparat Reflex Koło Odkamieniacz, przeznaczony zarówno do czyszczenia ceramiki łazienkowej, akrylu,
jak i kabin prysznicowych. Dla ułatwienia, wiele modeli kabin daje możliwość wyjęcia drzwi na czas czyszczenia. Reflex Koło Conditioner to z kolei preparat, który pomaga w regenerowaniu powierzchni Reflex na szkle kabin prysznicowych. W rezultacie ceramika łazienkowa i kabiny prysznicowe przez wiele lat wyglądają jak nowe.

Z czego wanna?

żeliwna
wynik głosowania
18,4%
stalowa
wynik głosowania
7,8%
akrylowa
wynik głosowania
59,7%
stal emaliowana
wynik głosowania
14,1%

Ilość oddanych głosów: 2897


Toaleta
Smart Fresh to innowacyjny system odświeżający instalowany w spłuczkach stelaży podtynkowych. Ułatwia utrzymanie wysokiego poziomu czystości i świeżości w obrębie całej miski ustępowej. Dzięki temu można zrezygnować z dodatkowych kostek odświeżających, gdyż obecnie wystarczy umieścić specjalny wkład w aplikatorze znajdującym się pod pokrywą przycisku spłukującego.

Ceramika łazienkowa ze specjalną, idealnie gładką powłoką długo wygląda jak nowa. (fot. Koło)

Wanny z hydromasażem

Wanny z hydromasażem również wymagają dbałości o czystość. Dotyczy to zwłaszcza przewodów
i dysz wodnych. Niektóre modele wanien wyposażone są w automatyczny system dezynfekcji ułatwiający utrzymanie hydromasażu w czystości. Wanny bez systemu automatycznego należy dezynfekować okresowo przez dodanie do wody odpowiednich środków chemicznych, np. płynu dezynfekcyjnego.
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, utrzymanie porządku w łazience przestaje być męczącym problemem. Regularne zabiegi nie wymagają dużego wysiłku i nakładu czasu, a uzyskany efekt nieskazitelnej czystości utrzymuje się przez wiele lat.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Koło

Polecamy Ci również

Zobacz także