Kabiny i brodziki prysznicowe

Kabiny i brodziki prysznicowe

SanSwiss - szwajcarska jakość w Twojej łazience.*

Firma SanSwiss Polska Sp. z o.o. powstała w 2009 r., jako część koncernu SanSwiss AG. Jej nazwa nawiązuje do szwajcarskich korzeni firmy, które wiążą się także z koncernem Ronal i jego wieloletnim doświadczeniem w branży sanitarnej.
Oferta SanSwiss to ponad 130 modeli kabin prysznicowych oraz brodzików wykonanych z konglomeratu. Specjalnością firmy są także produkty z ukosami i wycinkami w szkle oraz kabiny prysznicowe o wymiarach specjalnych. Pełna oferta jest dostępna na stronie sanswiss.pl.

kabina prysznicowa Pur Light S - PLS2+PLST

Wybrane produkty

Pur Light S - PLS2+PLST

Ekstrawagancka kabina prysznicowa składająca się z drzwi przesuwanych oraz ścianki bocznej. Szkło bezpieczne hartowane w standardzie pokryte jest powłoką Aquaperle ułatwiającą czyszczenie. Aluminiowe profile dostępne w kolorze połysk, białym lub czarnym.

MELIA

Najnowszy produkt firmy SanSwiss zaprezentowany na targach ISH we Frankfurcie. Ponadczasowa prostota oraz czysta forma pasują do każdej łazienki. Powłoka Aquaperle zapewnia łatwe czyszczenie, dzięki czemu szkło pozostaje krystalicznie czyste przez wiele lat. Kabina dostępna od września 2013.

nowoczesna kabina prysznicowa MELIA

Mobility - SLM4

Kabina roku wg magazynu „Łazienka”. Przede wszystkim wygoda. Podwójne drzwi dwuczęściowe dzielone w połowie oraz otwierane do wewnątrz i na zewnątrz zwiększają możliwości kabiny, umożliwiając dopasowanie przestrzeni kąpielowej do własnych potrzeb. Bezpieczeństwo gwarantuje 6 mm szkło hartowane. Jak każdy produkt firmy SanSwiss kabina posiada powłokę Aqua Perle.

kabina prysznicowa Mobility - SLM4

ILA - WIA

ILA to super płaskie brodziki konglomeratowe w prostej i nowoczesnej formie. Dostępne we wszystkich popularnych kształtach i rozmiarach. Dostępne są w kolorze biały lub czarny granit wraz z aluminiową pokrywą syfonu w kolorach: biały, czarny mat lub połysk. Nie od dziś jednak wiadomo, iż wygląd to nie wszystko, dlatego brodziki ILA wyposażone są w dwukomorowe syfony SIWI oraz specjalną antypoślizgową powierzchnię.

ECO-Line - ECOP+ECOF

Funkcjonalna i elegancka kabina prysznicowa składająca się z drzwi otwieranych na zewnątrz i do wewnątrz oraz ścianki bocznej. Ramowa konstrukcja zapewnia doskonałą szczelność i sztywność całej konstrukcji. Szkło bezpieczne hartowane w standardzie pokryte jest powłoką Aquaperle ułatwiającą czyszczenie. Aluminiowe profile dostępne są w kolorach srebrny mat, połysk lub biały.

brodzik ILA - WIAkabina prysznicowa ECO-Line - ECOP+ECOF

Kabiny i brodziki prysznicowe - zdjęcie 6

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: SanSwiss

Polecamy Ci również

Zobacz także