Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi

0
Kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi

Wygoda, atrakcyjne wzornictwo i łatwość utrzymania czystości. Te cechy sprawiają, że nowa kabina prysznicowa marki Deante – uzupełniająca serię Vanilla – jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które pragną wprowadzić do aranżacji łazienki produkt nie tylko ładny, ale także funkcjonalny.

kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi

Niezależnie od powierzchni łazienki, pewne elementy jej wyposażenia są niezbędne. Należy do nich między innymi kabina prysznicowa, wybierana najczęściej przez pryzmat użyteczności. Dla tych, którzy nie chcą przy tym rezygnować z pięknego designu, model Vanilla będzie dobrym pomysłem.

Nowa dwuszybowa kabina dzięki przesuwnym drzwiom idealnie nadaje się do małych pomieszczeń. Jej szyby zostały wykonane z hartowanego szkła o grubości, gwarantującej wysoką jakość i trwałość. Kolejną zaletą kabiny jest zamknięcie cichą uszczelką magnetyczną, redukującą hałas, a wygodny, dwupunktowy uchwyt nie tylko zdobi transparentne tafle, ale jest także wygodny w użytkowaniu.

kabina prysznicowa Vanilla

Ścianki kabiny zostały osadzone w eleganckich chromowanych profilach, które dodatkowo niwelują krzywiznę ścian łazienki i ułatwiają montaż. Tafle są pokryte specjalną powłoką Active Cover, która zapobiega powstawaniu zacieków na ściankach, dzięki czemu kabinę można w prosty sposób utrzymać w czystości.
Nowy model Vanilla nadaje się do montażu zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na posadzce.
W kolekcji Vanilia jest także dostępna kabina czteroszybowa.

 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także