Jakie meble do łazienki?

Jakie meble do łazienki?

meble łazienkoweŁazienka to miejsce, które odgrywa istotną rolę
w naszej przestrzeni życiowej. Dlatego projektanci  tworzą meble łazienkowe zarówno praktyczny, jak
i estetyczne i wygodne.

Prezentowana kolekcja mebli łazienkowych stanowi połączenie piękna, prostoty i funkcjonalności. Wygląd mebli wpływa na całokształt aranżacji łazienki i z przyjemnością chcemy wracać do takiego miejsca.
Więc jakie meble do łazienki wybrać? Przedstawiona kolekcja ma geometryczne kształty, brak zbędnych zdobień, subtelne wykończenia. Na szczególną uwagę zasługuje konsola, która została pozbawiona zewnętrznych wsporników, dzięki czemu sprawia wrażenie zawieszonej w powietrzu.

Po drugiej stronie lustra

Dzięki lustrom meble świetnie będą się prezentowały w pokoju kąpielowym i w łazience dla gości. Stanowią one bowiem niezwykle estetyczny element dekoracji. Lustra powiększają przestrzeń, wzmocnią efekt oświetlenia. Proste, delikatne formy luster i naturalne kolory mebli budują przejrzystą i funkcjonalną przestrzeń łazienki. Doskonałym wykończeniem tego subtelnego zestawu jest półka z idealnie białego szkła, bez typowych zielonych krawędzi. W lustrze czujnik wyłączający światło jest ukryty. Takie rozwiązanie techniczne sprawia, że światło diodowe optymalnie oświetla twarz, mimo że nie pada na nią bezpośrednio.

drewniane meble łazienkoweeleganckie meble łazienkowe

Elegancka funkcjonalność

Delikatne, smukłe i wdzięczne w formie meble łazienkowe są wykonane z solidnych materiałów. Prezentowana kolekcja jest w kolorze drewna, w dwóch wariantach: ciemny orzech i jasny dąb lub w wersji białej na wysoki połysk. Zestaw mebli składa się z wysokich i niskich szafek oraz komody z szufladami. Wnętrze mebli to szklane półki  z aluminiowym wykończeniem. Pojemne szafki z łatwością pomieszczą wszelkie przybory toaletowe, a specjalny system przegródek w nich zastosowany pozwoli uporządkować ich zawartość.

Oceń artykuł
4,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Duravit

Polecamy Ci również

Zobacz także