Instal-System 2009

W dniach 11-13 września br. w Bielsku-Białej odbędą się XI Targi Technik Grzewczych i Instalacji Instal-System 2009.

Targi te to szeroka prezentacja najnowszych osiągnięć i propozycji z zakresu techniki ciepłowniczej, systemów instalacyjnych, wentylacji i klimatyzacji. Oferta targowa skierowana jest zarówno do firm instalacyjnych, jak i wszystkich użytkowników domów i mieszkań zainteresowanych zmniejszaniem kosztów ogrzewania pomieszczeń. Przygotowana  będzie specjalna ekspozycja dotycząca energooszczędnych technik grzewczych, wykorzystania odnawialnych źródeł energii, nowoczesnych systemów zapewniania komfortu cieplnego pomieszczeń.

Branżowe targi instalacyjne to okazja, aby pozyskać nowych kontrahentów oraz partnerów, a stałych przekonać o swojej pozycji na rynku, konkurencyjności i solidności. Udział w targach stwarza też możliwość zorientowania się w nowych trendach i produktach rynkowych, a także w potrzebach i oczekiwaniach inwestorów.

Z uwagi na wieloletnią tradycję targi te są chętnie odwiedzane przez inwestorów, firmy z branży instalacyjnej, firmy wykonawcze. Imprezie towarzyszyć będą prezentacje firm, seminaria i konferencje branżowe.

Termin:
11-13 września 2009 r.

Miejsce:
Bielsko-Biała, Hala BKS

Organizator:
Biuro Promocji i Wystaw Astra
43-300 Bielsko-Biała, ul. Sixta 5
tel/fax (33) 811 93 20, 811 93 21
astra@blk.pl

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Biuro promocji i wystaw Astra

Polecamy Ci również

Zobacz także