Idealny Dom i Wnętrze

Idealny Dom i Wnętrze

Przegląd najnowszych trendów, materiałów oraz produktów meblarskich i dekoracyjnych zobaczymy na warszawskich targach Idealny Dom i Wnętrze 2009. Dzięki imprezie można w szybki i łatwy sposób przejrzeć ofertę firm, porównać jakość i ceny proponowanych artykułów, a także poznać najnowsze tendencje.

Idealny Dom i Wnętrze - zdjęcie 1Targi Idealny Dom i Wnętrze to miejsce, które warto odwiedzić planując zakup mebli i artykułów dekoracyjnych zarówno do dalszej sprzedaży, jak i prywatnego użytku. W jednym miejscu firmy zaprezentują swoją ofertę, a eksperci z dziedziny architektury i wyposażenia wnętrz podzielą się swoją wiedzą. Niewątpliwym atutem targów jest możliwość porozmawiania bezpośrednio z przedstawicielami rozmaitych przedsiębiorstw i porównanie produktów, które rzadko mamy możliwość zobaczyć na żywo. Dodatkową zaletą imprezy jest możliwość obejrzenia gotowych aranżacji wnętrz i zasięgnięcia porad ekspertów.

Na targach zobaczymy szeroką gamę artykułów polskich i zagranicznych producentów. Znajdą się wśród nich producenci i dystrybutorzy mebli, tkanin, artykułów dekoracyjnych w tym obrazów, bielizny kuchennej, łazienkowej i pościelowej, kominków, artykułów wykończeniowych. Targi oferują także szkolenia i warsztaty. Między innymi odbędzie się seminarium dla architektów i projektantów wnętrz, konferencja dla właścicieli i managerów hoteli, a także warsztaty zdobienia przedmiotów, wykłady feng-shui oraz pokaz remontu łazienki.

Idealny Dom i Wnętrze - zdjęcie 2Idealny Dom i Wnętrze - zdjęcie 3

Ekologiczne, energooszczędne, ergonomiczne – takie będą produkty wystawione przez wystawców w strefie Eko Dom. W obszarze tym powstanie również wystawa produktów codziennego użytku domowego, które sprzyjają środowisku. Tutaj wystawcy targów pokażą swoje ekologiczne produkty – będą to zarówno nowości, jak i rzeczy już znane. Na pewno zobaczymy tkaniny, biokominki, meble, sprzęty AGD, oświetlenie  i wiele innych.

Termin:
4-6 września 2009 r.

Miejsce:
Warszawa, Hala EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14 (wjazd od ulicy Bema)

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Agencja Soma

Polecamy Ci również

Zobacz także