HOME DECOR I LUMINEXPO 2010

HOME DECOR I LUMINEXPO 2010

Tegoroczna edycja targów HOME DECOR odbędzie się w dniach 26-28 maja. Targi zmieniają swoją formułę. Będę krótsze, ale poszerzy się ich zakres branżowy i urozmaici program. W tym czasie odbędą się także wydarzenia dedykowane wzornictwu i architekturze, czyli arena Design i moodFORM.

HOME DECOR I LUMINEXPO 2010 - zdjęcie 1Biznes od wnętrza
HOME DECOR 2010 to przede wszystkim wydarzenie biznesowe. Zaproszenie do udziału w targach kierowane jest do profesjonalnych klientów (w tym detalistów, hurtowników, przedstawicieli sieci handlowych), a także do projektantów, architektów i deweloperów. Będą mogli oni zapoznać się z bogatą ofertą producentów i usługodawców działających zarówno w branży wyposażenia, jak i wykończenia wnętrz. Tradycyjnie podczas targów zaprezentowane zostaną tekstylia, dekoracje, usługi aranżacji wnętrz oraz wyposażenie pokoju. Nowością będą tematy związane z łazienką, domowym spa, czy wykończeniem ścian i podłóg.

Oprócz modyfikacji zakresu branżowego, skrócony został także czas trwania wydarzenia. Tegoroczne targi HOME DECOR potrwają 3 dni (od środy do piątku). Aby umożliwić wystawcom pełne skupienie się na biznesowych kontraktacjach zrezygnowano z soboty, która tradycyjnie była dniem otwartym dla szerokiej publiczności. Dodatkowo nawiązywaniu i rozwijaniu współpracy biznesowej podczas targów HOME DECOR będzie sprzyjał szereg programów i pakietów stworzonych z myślą o przedsiębiorcach działających w branży wnętrz. Warto wymienić choćby program hosted buyers (pakiet udogodnień dla kluczowych klientów), speakers corner (możliwość prezentacji firmy w przestrzeni seminaryjnej), czy aranżowane rozmowy biznesowe.

LUMINEXPO – więcej światła!
Luminexpo to salon wystawienniczy towarzyszący targom HOME DECOR. W ramach salonu rokrocznie prezentowane są najnowsze rozwiązania z zakresu oświetlenia wewnętrznego, oświetlenia zewnętrznego, źródeł światła oraz komponentów i akcesoriów oświetleniowych. Na przestrzeni dwóch edycji LUMINEXPO ugruntowała się opinia o poznańskim Salonie Oświetlenia i Techniki Oświetleniowej jako miejscu prezentacji nowości i premier rynkowych oraz wyznaczania trendów w branży.

Design dla wnętrz
Tradycyjnie w programie HOME DECOR znajdzie się szereg konferencji i wykładów, a także wydarzeń specjalistycznych.  Podczas majowych dni targowych odbędą się m.in. Mistrzostwa Europy Młodych Parkieciarzy organizowane we współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy oraz Stowarzyszeniem Parkieciarze Polscy. To jednak nie jedyne atrakcje dedykowane branży wnętrz, które przygotowały w tym roku Międzynarodowe Targi Poznańskie. Dodatkowo wystawcy i odwiedzający HOME DECOR będą mogli odwiedzić ekspozycję Targów Designu moodFORM, gdzie zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania wzornicze stworzone na potrzeby różnych branż oraz uczestniczyć w debacie dotyczącej współczesnego wzornictwa w ramach wydarzenia arena DESIGN. Arena DESIGN i moodFORM będą się odbywać na terenie MTP w dniach 27-30 maja 2010. 

- Podczas tegorocznych wydarzeń poświęconych tematyce wyposażenia wnętrz oraz projektowaniu, coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy praktycznych, sprawdzonych rozwiązań, jak i poszukujący nowych, innowacyjnych pomysłów - zapewnia Anna Paczos, dyrektor targów HOME DECOR, LUMINEXPO, arena DESIGN oraz moodFORM

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także