Funkcjonalne meble

Funkcjonalne meble

Program Nex2U to nowy, kompletny program meblowy z dopasowaną umywalką z odlewu mineralnego. Te nowoczesne meble łazienkowe firmy firmy Villeroy & Boch charakteryzuje proste wzornictwo, zaokrąglone profile drzwiczek i oryginalne kształty, stanowiące doskonałe połączenie formy i funkcjonalności.

Wzrok przyciągają precyzyjnie zaprojektowane elementy, takie jak misa umywalki czy wbudowane uchwyty. Nadają one meblom minimalistyczny i skromny, a zarazem bardzo dynamiczny wygląd.

Design i funkcjonalność
Centralnym punktem programu Next2U są płaska umywalka i szafka podumywalkowa tworzące jedną harmonijną bryłę. Umywalka przykrywa cały mebel, dzięki czemu powierzchnia strefy mycia jest łatwa do utrzymania w czystości. Eleganckie zakrycie odpływu także ma wpływ na estetykę całości i jej jednolity, spójny design.

białe meble łazienkoweszafka umywalkowa

Funkcjonalność programu Next2U polega również na tym, że wiele ważnych elementów, takich jak uchwyty, gniazdka elektryczne i oświetlenie, jest zintegrowanych z meblami. Szafka z lustrem i inne meble występują w różnych wariantach i kolorach. Dzięki szufladom i specjalnym pudełkom, przymocowanym podobnie jak w lodówce do wewnętrznej strony drzwi, wszystkie meble zapewniają dużo miejsca na różne przedmioty. Pudełka na akcesoria są bardzo praktyczne i doskonale nadają się do przechowywania przyborów do makijażu. Poza tym można je myć w zmywarce do naczyń. Lustra i szafki z lustrami mają wbudowane podłużne, pionowe jarzeniówki, co zapewnia optymalne oświetlenie zarówno wysokim, jak i niższym użytkownikom. W przypadku szafek lustra znajdują się także na wewnętrznej stronie drzwiczek. Umieszczona pod lustrem szklana półka dopasowana kształtem do umywalki i zawiasy soft closing w meblach są również bardzo funkcjonalne i estetyczne.

Meble w różnych rozmiarach i kolorach
Program Nex2U to duży wybór mebli w różnorodnych rozmiarach i barwach. W ofercie są zarówno kolory błyszczące: rubin, mokka i biały, jak i ciepłe odcienie – platynowy karmel, wiązowy grafit i Portofino.

Dostępne są umywalki o szerokości 70, 100 i 120 cm, a także kompaktowa wersja o szerokości
50 cm. Dzięki Nex2U strefa mycia może być zaaranżowana na różne sposoby. Rozwiązanie symetryczne jest możliwe z umywalkami i szafkami o wymiarach 70 i 100 cm. Model o szerokości 120 cm wraz z szafką instaluje się asymetrycznie w wersji lewo- lub prawostronnej. Do wszystkich kombinacji dostępne są dopasowane lustra i szafki z lustrami.

białe meble do łazienkimeble łazienkowe

W skład programu Next2U wchodzą także różne modele szafek bocznych i wysokich. Te pierwsze mają wymiary 700 x 340 x 390 mm i opcjonalnie jedną lub dwie szuflady. Oferta obejmuje także szafki pośrednie o szerokości 40 cm i wysokości 82 cm, w wersji z drzwiami lub z szufladami i zintegrowanym koszem na bieliznę. Dostępne są również dwa rodzaje szafek wysokich. Pierwsza (114 cm) ma dwie szuflady i drzwiczki. Drugi model o wysokości 160 cm jest oferowany w dwóch wersjach – z dwojgiem drzwiczek lub z jednymi drzwiczkami, szufladą i koszem na bieliznę.

Program Nex2U to świetna propozycja dla osób pragnących łazienki funkcjonalnej, a zarazem wyróżniającej się eleganckim, minimalistycznym designem. Meble te spełniają wszystkie wymagania techniczne i praktyczne, a ich dynamiczny styl nadaje wnętrzom wyjątkowy charakter.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także