Farba do łazienki - pachnąca

0
Farba do łazienki - pachnąca

Łazienka pełna arokolor ścian w łaziencematycznych zapachów, miejsce w energetyzujących barwach Kwiatu Amarantusa i Lilii Wodnej. Odkrywając przed nami najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, marka Dekoral proponuje nową odsłonę farb do łazienki oraz kuchni. Oryginalna emulsja sprawi, że fascynujący świat barw mody zagości w naszych wnętrzach.

Nowa emulsja Łazienka & Kuchnia - to najwyższej jakości farba lateksowa przeznaczona do malowania sufitów i ścian w łazienkach, a także kuchniach. Jej zaletą jest wyjątkowa trwałość
i odporność na wilgoć, rozwój grzybów pleśniowych oraz zabrudzenia. Farba jest także odporna
na szorowanie.

pachnąca farbafarba do łazienki

Farba dostępna jest w 20 kolorach - w palecie kolorów znajdą się zarówno delikatne pastele, jak
i modne, mocno energiczne kolory. Łazienka może przemienić się w rajską plażę za sprawą intensywnego Turkusu Acapulco lub chłodnej Morskiej Bryzy. Neutralnie urządzona łazienka nabierze niepowtarzalnego charakteru dzięki zestawieniu z intensywną Ognistą Czerwienią, Kwiatem Amarantusa, czy Magią Fioletu.

Wszystkie odcienie mają wyjątkowy satynowy efekt wykończenia. Dodatkowym atutem jest możliwość dekoracyjnego połączenia farb z kolekcji Łazienka&Kuchnia z farbami z Diamentowej Kolekcji. Uzyskane połączenie nada wnętrzu nadzwyczajnego blasku, a wybrany kolor będzie się mienił w odcieniach złotym, srebrnym lub perłowym. Ponadto teraz także samo malowanie może być przyjemne - farba pachnie podczas malowania.

Dane techniczne:

  • wydajność: do 14 m²/l
  • pojemność: 2,5 l
  • schnięcie: 4 godziny
  • ilość warstw: 2
  • ilość kolorów gotowych: 20
  • potrzebne narzędzia malarskie: pędzel, wałek, natrysk
  • cena: ok. 60 zł/ 2,5l
Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także