Elegancka armatura

Elegancka armatura

Przyciski spłukujące, odwodnienia prysznicowe, syfony czy odpływy wannowe do tej pory miały być jedynie funkcjonalne. Teraz zmieniają się w detale eleganckie i przykuwające wzrok.

Wizjonerskie wzornictwo i szlachetne materiały, takie jak metal i szkło sprawiają, że produkty te nadają łazience wyjątkowy charakter. Za efektownymi powierzchniami kryje się zaawansowana technika, gwarantująca najwyższy komfort użytkowania.

Linia Visign została stworzona przy współpracy z renomowanymi stylistami z firmy Artefakt Industriekultur. Płytki uruchamiające z serii Visign for More i Visign for Style oraz odpływy wannowe i odwodnienia prysznicowe otrzymały wiele prestiżowych nagród za wzornictwo, między innymi: reddot design award, IF produkt design award, DESIGNPREIS i DESIGN PLUS.

nowoczesna łazienka łazienka

Elegancka forma i perfekcyjna technika
Płytki (przyciski spłukujące) Visign for More i Visign for Style nie tylko idealnie komponują się z aranżacją eleganckiej łazienki, ale stanowią jej dodatkowa ozdobę. Szlachetne materiały użyte w serii, takie jak chromowany metal i szkło w różnych wariantach kolorystycznych, tworzą ciekawe akcenty stylistyczne. Do wyboru jest aż 18 modeli o różnorodnym designie przeznaczonych do toalet i pisuarów. Płaskie płytki wyglądają, jakby unosiły się w powietrzu, co daje efekt lekkości i elegancji. To idealne uzupełnienie indywidualnego projektu łazienki. Wyrafinowana estetyka łączy się z nowatorską techniką. Dzięki systemowi spłukiwania opartemu na cięgnach Bowdena płytki charakteryzują się miękkim, krótkim skokiem przycisków oraz niezawodnością. W ofercie są też modele sensitive, działające bezdotykowo, zasilane elektrycznie.
Na uwagę zasługuje płytka uruchamiająca przeznaczona do montażu na równi z powierzchnią ściany. Dzięki specjalnej ramce montażowej może być ona również wypełniona dowolnie wybranym materiałem, co pozwala uzyskać jednolitą aranżację.

płytka spłukująca Elektronicznie sterowana armatura

Komfortowe i ciche – komplety odpływowo-przelewowe Visign
W nowoczesnych łazienkach coraz częściej tradycyjne baterie wannowe zastępuje się wielofunkcyjnymi zestawami służącymi jednocześnie jako dopływ, odpływ i przelew. Komplety odpływowo-przelewowe Visign to praktyczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązanie. Dzięki wyjątkowo małej wysokości zabudowy odpływ jest praktycznie niewyczuwalny, co znacząco wpływa na komfort  kąpieli. Armatura z funkcją dopływu w kilka minut napełnia wannę cichym i równomiernym strumieniem. Nowością są zestawy Rotaplex Trio F i Multiplex Trio E. W pierwszym przypadku woda wypływa do wanny z jej dna, tzn. z poziomu położonego poniżej rozety odpływowej. Elektronicznie sterowana armatura Multiplex Trio E umożliwia natomiast regulację temperatury i poziomu wody za pomocą przycisku oraz indywidualne wprowadzanie ustawień przez wielu użytkowników i wywoływanie ich w dowolnym momencie. Pomimo prostego i oszczędnego wzornictwa komplety odpływowo-przelewowe Visign przyciągają wzrok i doskonale prezentują się w nowoczesnych łazienkach.

Estetyka i jakość w jednej linii
Niezwykle estetyczne odwodnienia prysznicowe Visign to idealne rozwiązanie do brodzików kafelkowanych. Nie tylko oddzielają strefę wilgotną od suchej i dobrze odprowadzają nawet duże ilości wody, ale stanowią też atrakcję wizualną. Odwodnienia liniowe są wykonane z matowej lub błyszczącej stali nierdzewnej albo z bezpiecznego szkła. Dostępny jest też model, który można wypełnić dowolnie wybranym przez siebie materiałem, na przykład takimi samymi płytkami jak te ułożone na podłodze. Odwodnienia Visign zapewniają wyjątkową swobodę w indywidualnym projektowaniu łazienki. Dzięki zmiennej wysokości zabudowy – od 90 do 150 mm – doskonale nadają się do zastosowania przy remontach.

odwodnienie liniowe odwodnienie liniowe do brodzików kafelkowanych

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Viega

Polecamy Ci również

Zobacz także