Ekologiczna toaleta

Obecnie wielu z nas, interesuje się i dba o dobro środowiska. Dlatego kupujemy ekologiczne produkty, stosujemy przedmioty pochodzące z recyklingu, nawet kupujemy ekologiczne samochody. Dlaczego więc, nie zadbać o ekologię w toalecie.

Ekologiczna toaleta to projekt autorstwa Jang Woo-Seok i pozwala wykorzystywać wodę pochodzącą z umywalki do toalety. Jeżeli myjemy ręce, albo szczotkujemy zęby woda, której używamy, nie spływa gdzieś w nieznane, używana jest do spłukiwania muszli sedesowej. Ekologiczna toaleta wyposażona jest w dwa zbiorniki oraz lampkę LED, która informuje nas, który zbiornik jest pełny i  gotowy do użycia. Jeżeli świeci się zielona dioda to znak, że możemy korzystać z wody, jeżeli nie, to poczekajmy aż się napełni albo użyjmy wody bieżącej.

Projekt ekologicznej toalety to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą oszczędzać na wodzie i dbają o ekologię. Poza swoimi funkcjami toaleta jest elegancka i zabiera mało miejsca, dlatego polecamy ją do małych, ale i dużych łazienek.Oceń artykuł
4,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także