Ekologiczna akcja Deante

Ekologiczna akcja Deante

Ekologiczna akcja Deante - zdjęcie 1

Firma Deante rozpoczyna szereg akcji mających na celu promocję proekologicznego stylu życia i zaprasza do przyłączenia się wszystkich, którzy czują, że ich drobny wkład może pomóc Ziemi.

Filozofia Proeco Deante koncentruje się na wodzie. Naszym obowiązkiem jest szanowanie jej zasobów i eliminowanie niepotrzebnego zużycia. Firma Deante, chcąc jak najlepiej realizować te zobowiązania, nie poprzestaje na poszukiwaniu nowych rozwiązań, dzięki którym oszczędzanie wody będzie jeszcze bardziej efektywne. Serie baterii Primo i Ultra (Ultra w sprzedaży od września) są dobrą propozycją nie tylko dla miłośników ekologii, ale dla wszystkich ceniących produkty ekonomiczne i oszczędne. Dzięki najnowszym technologiom wykorzystanym w bateriach tych serii w niespełna 10 s normalnego użytkowania możemy zaoszczędzić 0,5 l wody.

Z tymi i wieloma innymi cennymi informacjami będzie można zapoznać się na stronach specjalnego proekologicznego serwisu www.eco.deante.pl. Znaleźć tu można artykuły i fakty na temat stanu środowiska naturalnego, eko-elementarz dedykowany wszystkim, którzy chcą żyć ekologicznie, a przy tym oszczędnie i wreszcie specjalny kalkulator, który w prosty sposób umożliwia obliczenie oszczędności, jakich może dokonać cała rodzina, dzięki stosowaniu baterii Proeco Deante. Mając na uwadze korzyści dla całej rodziny nie można zapomnieć o dzieciach - warto pokazać im ekologiczny i ekonomiczny styl życia możliwie wcześnie. Specjalnie dla nich firma przygotowała szereg atrakcji, które w sposób bardzo przystępny przekazują ideę filozofii Poeco: grupy przedszkolne mogą wziąć udział w konkursie na projekt ekologicznego plakatu, rodzice mogą pochwalić się pracami swoich pociech, umieszczając je w serwisie, a dzieci mogą ułożyć puzzle dydaktyczne lub pokolorować elektroniczne malowanki. Witryna pozwala każdemu rodzicowi mile spędzić czas z dzieckiem przed monitorem komputera ze świadomością, że czas ten nie został zmarnowany.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także