Dzień Kobiet - konkurs

Dzień Kobiet to doskonały pretekst, by odpocząć od codziennej bieganiny i pomyśleć o sobie – zadbać o swój relaks i urodę.

Kobiety na co dzień poświęcają swój czas i energię innym. Ale każdemu należy się chwila wyciszenia, relaksu, czasu tylko dla siebie. Dlatego z okazji Dnia Kobiet mamy dla Was konkurs. Przyślijcie swój przepis na relaks w łazience. Aromatyczna kąpiel? Domowe zabiegi kosmetyczne? Glinka, miód, mleko, czy gotowe kosmetyki? Napiszcie jakie są Wasze sposoby na łazienkowy relaks. Cztery osoby, które przyślą najciekawsze przepisy nagrodzimy zestawami kosmetyków Dr Beta.

Zasady konkursu

Zadanie konkursowe polega na przysłaniu autorskiego przepisu na relaks w łazience. Maile prosimy przysyłać na adres konkurs@e-lazienki.pl. W temacie maila należy wpisać „Dzień Kobiet”, a w jego treści zawrzeć adnotację: „Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Dzień Kobiet".

Nagrody

4 zestawy kosmetyków Seria Różana β® Dr Beta
Seria Różana β® Dr Beta to świetny sposób na przetrwanie nieprzyjaznej dla skóry zimowej aury. W jej skład wchodzą kosmetyki z olejkiem różanym i neroli. Olejek różany od stuleci znany jest ze swoich właściwości terapeutycznych, a otrzymywany jest z płatków bułgarskich róż. Z kolei olejek neroli, uzyskiwany z kwiatów hiszpańskiego drzewa pomarańczy gorzkiej, to jeden z trzech olejków pomarańczowych, zupełnie różny od pozostałych, o wyjątkowo pięknym kwiatowym zapachu. Nadaje wspaniałą kwiatową nutę wszystkim mieszankom. Olejki te działają kojąco na przesuszoną i podrażnioną skórę, mają właściwości odmładzające i uspokajające, są polecane również dla skóry z problemami naczynkowymi.

W skład zestawu – nagrody wchodzą:

  • Tonik 150 ml
  • Oliwka 150 ml
  • Żel 110 ml
  • Żel pod prysznic
  • Mleczko do demakijażu 150 ml
  • Woda różana

 

Czas trwania konkursu

na zgłoszenia konkursowe czekamy od 26 lutego do 8 marca 2015 r.
Wyniki opublikujemy 9 marca 2015 r.

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 12.03.2015 r. na adres: konkurs@e-lazienki.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Warunki dodatkowe

Warunkiem udziału w konkursie jest zamówienie bezpłatnego newslettera e-budownictwo.pl

Regulamin konkursu

Fundator nagród

Patron medialny

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: drbeta.pl

Zdjęcia: Dr Beta, feelyourinterior.com

Polecamy Ci również

Zobacz także