Deszczownica Kludi

Deszczownica Kludi

Hasło „2 w 1” idealnie pasuje do nowego systemu prysznicowego - deszczownicy połączonej z tradycyjną rączką natryskową. Wygoda użytkowania, atrakcyjna cena oraz uniwersalne wzornictwo, to cechy które spowodowały, że produkt jest hitem rynkowym.

panel prysznicowy KludiPanel prysznicowy Kludi Dual Shower System to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w swojej łazience mieć funkcjonalny i estetyczny natrysk. Może być również alternatywą dla baterii podtynkowych: jest tańszy i łatwiej go zastosować w przypadku remontu łazienki, bo jego montaż nie wymaga kucia ścian.

Z górnej głowicy natrysku (deszczownicy) o średnicy 200 mm wydobywa się strumień przypominający krople deszczu. Konstrukcja głowicy pozwala, zmieniać kąt strumienia deszczowego w granicach 10º, dopasowując go do indywidualnych potrzeb.

Rączka natryskowa KLUDI A-QAs zapewnia trzy rodzaje strumienia. Użytkownik może zmieniać je zależnie od upodobań i wybrać miękki, rozluźniający strumień wody, natrysk deszczowy lub natrysk intensywnie masujący, idealny do pobudzenia krążenia krwi.

Wanna czy prysznic?

wanna
wynik głosowania
23,5%
prysznic
wynik głosowania
37,9%
wanna i prysznic
wynik głosowania
38,6%

Ilość oddanych głosów: 7338

Panel prysznicowy jest dostępny również w wersji wyposażonej w termostat, Dla bezpieczeństwa i wygody użytkowania zastosowano w baterii przycisk 38º, automatycznie ustawiający optymalną temperaturę kąpieli – po jego naciśnięciu można zwiększyć temperaturę wody.

 

Oceń artykuł
4,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kalicka

Źródło: Kludi

Polecamy Ci również

Zobacz także