Deska sedesowa z funkcją mycia SensoWash® C

Deska sedesowa z funkcją mycia SensoWash® C

toaleta myjąca SensoWash® CDeska sedesowa z funkcją mycia SensoWash® C to nowoczesne połączenie wymagań dotyczących higieny z najwyższej jakości estetyką.*

Deska sedesowa z funkcją mycia SensoWash® C została zaprojektowana przez światowej sławy designera, Philippe`a Starcka. Idee, które zostały zrealizowane w tym projekcie to: higiena, komfort, design i puryzm. Dzięki temu SensoWash® C wyróżnia się doskonałym połączeniem komfortu obsługi i eleganckiego, nowoczesnego kształtu. Deska wygląda, jakby stanowiła jedną całość z miską toaletową – to ważna zaleta dla miłośników designu. Deski są kompatybilne z seriami ceramiki Duravit Starck 2, Starck 3 i Darling New.
Ponieważ ciągłe udoskonalanie produktów jest ważnym aspektem dla firmy Duravit, w SensoWash® C zastosowano ukryte przyłącza (właśnie to oznacza litera „C” – od angielskiego „concealed connection”). Dzięki wyrafinowanej technice wszystkie przyłącza (woda, zasilanie) zostały umieszczone wewnątrz miski i są niewidoczne. Jednocześnie instalacja SensoWash® C pozostaje łatwa i nie wymaga specjalnych zabiegów.
Nieskazitelna estetyka SensoWash® C w połączeniu z jej funkcjonalnością i gwarancją higieny, sprawia, że jest to produkt niezwykle pożądany przez użytkowników.

 toaleta myjącasterowanie toaletą

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
4,13 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Duravit

Polecamy Ci również

Zobacz także