Czysta łazienka przez wiele dni

Odmienione produkty Cif Power Cream w sprayu nie tylko skutecznie usuwają brud, ale także chronią przed ponownym zabrudzeniem.

środek do czyszczenia łazienkiŁazienka jest szczególnie podatna na zabrudzenia, chociażby plamy z wody czy mydła. Dzięki technologii Active Schield, która działa jak ochronna tarcza na brud, łazienka dłużej pozostaje czysta, a kolejne sprzątanie przebiega znacznie szybciej – brud  zdecydowanie łatwiej się usuwa. 

Nowa formuła produktów Cif Power Cream w sprayu do łazienki opiera się na opatentowanej technologii. Dzięki niej już po pierwszym użyciu czyszczone powierzchnie zostają pokryte cienką warstwą, która modyfikuje właściwości fizyczne powierzchni tak, aby lepki brud z upływem czasu nie stawał się twardy i trudny do wyczyszczenia. Preparat dzięki aktywnym składnikom usuwającym oporne zabrudzenia z mydła i osadów z kamienia skutecznie czyści umywalkę, wannę i kabinę prysznicową. Każde kolejne sprzątanie jest łatwiejsze. Łazienka szybko staje się czysta, bez większego wysiłku i na wiele dni. Wystarczy spryskać zabrudzone powierzchnie, pozostawić środek na chwilę, i dokładnie spłukać wodą.
Spray opakowany został w nową, półprzeźroczystą, białą butelkę. Na opakowaniu znajduje się charakterystyczny znak tarczy.

Cena: ok. 15 zł/pojemność 750 ml

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Cif

Polecamy Ci również

Zobacz także