Czysta łazienka - konkurs

Nie możesz doczyścić baterii łazienkowej, Twoja wanna wymaga szorowania wieloma środkami chemicznymi? Nie przejmuj się jest przecież wiele sposobów, które znały już nasze prababki aby doczyścić takie zabrudzenia.

Każda/y z nas zapewne zna wiele metod, aby sprawić żeby łazienka błyszczała. Poczuj się jak Perfekcyjna Pani domu lub Pan domu i opisz swoje praktyczne
i drogocenne sposoby na czystą łazienkę.

Prześlij do nas chociaż jeden z nich, a będziesz mieć szansę na wygranie miseczki ceramicznej imitującej wir wody, zaprojektowanej przez Michała Warykiewicza - zwycięzcę ubiegłorocznej edycji międzynarodowego konkursu dla projektantów Jump The Gap organizowanego przez firmę Roca Polska. Wartość nagrody wynosi 150 zł.

Nagrodzimy 15 osób, które prześlą najciekawszy sposób na czystą łazienkę.

Na zgłoszenia czekamy od 12 marca do 31 marca. Wyniki ogłosimy do 5 kwietnia 2013.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@e-lazienki.pl. W temacie maila prosimy wpisać "Czysta łazienka", a w treści maila zawrzeć adnotację: "Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Czysta łazienka".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, niezbędnych do wysłania nagród - do dnia 09.04.2013 r. na adres: konkurs@e-lazienki.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin konkursu

Fundator nagród:

Patron medialny:

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także