Ceramika łazienkowa - nowa seria w modnym stylu

Ceramika łazienkowa - nowa seria w modnym stylu

Minimalizm to jeden z najpopularniejszych kierunków we współczesnej architekturze. Właśnie dlatego, proste sugestywne kształty serii ceramiki i mebli Preciosa 2 idealnie wpisują się w przestrzeń nowoczesnej łazienki. Tutaj subtelny design współgra
z funkcjonalnością.

Ceramika łazienkowa. (fot. Sanitec Koło)

Prostokąt jest podstawowym i dominującym kształtem wszystkich produktów serii. Płaski blat umywalki uzupełnia okrągła misa. To dzięki tej formie geometrycznej wszystkie elementy zestawu idealnie się uzupełniają, nadając łazience jednolity, nowoczesny styl.

Ceramika łazienkowa. (fot. Sanitec Koło)Ceramika i meble łazienkowe. (fot. Sanitec Koło)

Ceramika łazienkowa doskonale sprawdza się podczas tworzenia spójnego projektu aranżacji łazienkowego wnętrza. Zbliżone kształty umywalki oraz miski ustępowej i bidetu potwierdzają konsekwencję w dążeniu do stylistycznej jednolitości, zgodnej z panującymi trendami.
Trzy szerokości (4Ceramika i meble łazienkowe. (fot. Sanitec Koło)0, 60 i 90 cm) umywalek Preciosa 2 ułatwiają dopasowanie ich do wnętrz o różnej wielkości
i charakterze. Płaskie boczne powierzchnie oraz możliwość bezpośredniego zamontowania relingów na ręczniki zwiększają funkcjonalność umywalki i całej łazienki.
W przypadku miski i bidetu udało się całkowicie wyeliminować widoczne otwory montażowe, co ułatwia utrzymanie produktu w czystości i zdecydowanie podnosi estetykę.
W skład zestawu mebli Preciosa 2 wchodzą zarówno szafki podumywalkowe, jak i wiszące szafki boczne. Podobnie jak ceramika, seria mebli bazuje na geometrycznym kształcie prostokąta z ozdobnym uchwytem w kształcie koła. Kształty te idealnie wpisują się w czystą formę współczesnych łazienek. Meble pełnią nie tylko funkcję praktycznych schowków, ale również są ozdobą samą w sobie. Komfort użytkowania podnosi system cichego domykania soft-close, w który wyposażono drzwi szafek i szuflady tej nowej serii.
Materiały, z których wykonane są meble mają podwyższoną odporność na wilgoć. Dzięki temu zachowają wysoką jakość przez długie lata, nie tracąc walorów estetycznych.  
Doskonałym uzupełnieniem dla ceramiki i mebli Preciosa 2 mogą być np. kabiny S600 oraz Next
z brodzikami Pacyfik czy Terra. Wszystkie te produkty charakteryzuje, podobnie jak Preciosę 2, prosty design i elegancka linia, pozwalająca na stworzenie harmonijnego i uporządkowanego wnętrza.

5818
Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Sanitec Koło

Polecamy Ci również

Zobacz także