Brodziki prysznicowe w dużych rozmiarach

Brodziki prysznicowe w dużych rozmiarach

kabina prysznicowaBrodziki prysznicowe Koło dostępne są teraz w dużych rozmiarach. Pozwalają na montaż w łazience przestronnych kabin.

Teraz największa i najbardziej wygoda kabina prysznicowa może mieć wymiary
140 x 90 cm. Nieco mniejsze brodziki wraz
z kabinami nie będą wcale mniej komfortowe. To wszystko dzięki wyjątkowo dużej płaskiej powierzchni brodzika Terra. Do wyboru są brodziki: kwadratowe (90x90 cm,
100x100 cm), prostokątne (120x90, 140x90 cm) i półokrągłe (90x90 cm, 100x100 cm). Akryl sanitarny, z którego są wykonane, oraz precyzyjne wykonanie zadecydowało, że producent udziela na wyroby 7 lat gwarancji.

Brodziki prysznicowe wyróżnia prosta forma
i niewielka głębokość (wysokość rantu tylko
3 cm), która znakomicie ułatwia wchodzenie do wnętrza kabiny. Jest to szczególne ważne dla dzieci, osób starszych lub mniej sprawnych.
Brodziki prysznicowe Terra wzorniczo i wymiarowo pasują do kabin S600, które są równie proste, eleganckie i funkcjonalne. Wszystkie brodziki i kabiny prysznicowe obu serii mogą być ze sobą kompletowane. Aby stworzyć tę największą kabinę, należy połączyć drzwi o szerokości 140 cm ze ścianką boczną o wymiarze 90 cm. Dostępność drzwi i ścianek bocznych o różnych wymiarach pozwala na wybranie najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Dla tych, którzy lubią standardowe wyposażenie są także duże kabiny – „90” i „100” - kwadratowe oraz półokrągłe.

brodzik prostokątnybrodzik narożny

Tafle szkła transparentnego S600 pokryte są powłoką GlasPlus, która ułatwia utrzymanie kabiny
w czystości. Dostępne dwa rodzaje wykończenia profili: srebrny mat i srebrny błyszczący, ułatwią urządzenie łazienki zgodnie z indywidualnym gustem.

Oceń artykuł
3,60 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Sanitec Koło

Polecamy Ci również

Zobacz także